Vaikai vaikai, veskimės tėvelius švęsti vaikų velykėlių!

Klaipėda turi daug gražių tradicijų. Tarp jų ir Atvelykio šventė vaikams ”Margutis – 2013”, kurią jau penktą pavasarį organizuoja LR liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyrius.

„Jūs esate vieninteliai, kurie užsukate į pačius piečiausius uostamiesčio rajonus ir mums visai šalia namų atvežate gražią šventę“, dėkodamas liberalams sakė tėtis Povilas, kurį į Margučio šventę atsivedė dukrytė Urtė.

Taigi, tęsdami šią pavasariškai margą tradiciją, Klaipėdos liberalai kviečia visus – didelius ir mažus, jaunus ir senjorus, pasibalnojusius dviratukais, triratukais ar riedučiais (jei oras šposus krės, tai ir su pačiūžomis, slidėmis ir rogutėmis) – dalyvauti Margučių ridenimo varžybose, pasigalynėti kiečiausio kiaušinio turnyre, išbandyti savo gebėjimus gražiausio velykaičio piešimo konkurse, na ir tiesiog gerai praleisti laiką visiems drauge džiaugiantis atbundančia gamta ir lėtai lėtai atkeliaujančiu pavasariu. Jei Morės šiais metais iš kiemo išvaryti nepavyko, pasistenkime, kad po mūsų „Margutis – 2013“ šventės pavasaris tikrai suprastų, kad yra labai laukiamas.

Lauksime visų jūsų balandžio 7 dieną 13-15 val. Sąjūdžio parke (už šv. Juozapo darbininko bažnyčios). Nepamirškite geros nuotaikos! 

Spauskite čia ir pamatysite nuotraukų albumą iš Atvelykio šventės "Margutis – 2012" Sąjūdžio parke