V. Grubliauskas su šeima surengė „Vaikais turtingų šeimų šventę”

Iš 400 Klaipėdoje gyvenančių daugiavaikių šeimų šią žiemą 80 jų atskubėjo į tradicinį kalėdinį renginį "Vaikais turtingų šeimų šventę", surengtą LCC Tarptautinio universiteto Mihealsseno centre daugiavaikio tėvo Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko ir jo žmonos Ingos iniciatyva.

Laimėjo visi

Prieš atsiimant dovanas iš elfų ir fėjų, daugiavaikės šeimos buvo raginamos dalyvauti šeimyniniame maratone, kurio metu bet kokia transporto priemone turėjo aplankyti miesto pinigų keityklas, saugyklas, taupomąsias kasas ir bankus. Kiekviename punkte maratono dalyviai gaudavo po pinigėlį ir pasakojimą apie kitų šalių egzotišką valiutą.

"Šių metų tikslas buvo pažinti miestą. Turime kažkaip susitvarkyti su skurdu, tad buvo pasirinkta pinigėlių tema. Dalyvavo apie 26 šeimos, jos susipažino su Irano, Egipto, Brazilijos, Japonijos, Gruzijos pinigais. Tai buvo naujos žinios ir atrakcija. "Tokį kalėdinį renginį esame surengę Švyturio menų doke, Teatro aikštėje, bet tada labai sušalom, todėl nusprendėme švęsti čia. Atėjo aktyviausios šeimos, auginančios ir po dešimt vaikų. Džiaugiamės, jog tai gražios, tvarkingos, mylinčios šeimos", – sakė mero žmona Inga Grubliauskienė.

"Jaučiuosi šauniai, augindamas tris vaikus. Jeigu išgalėčiau, auginčiau ir keturis, – sakė klaipėdietis Vaidas. – Stengiuosi padėt finansiškai, morališkai, nusijuosiu diržą", – juokavo jis su žmona Asta.

"Prieš šį renginį 49-ą kartą buvau nemokama kraujo donore. Užauginau septynis vaikus. Vyresnėliai gyvena Ispanijoje, paūgėję uždarbiauja dabar, tai į šventę dabar atsivedžiau dvi mažąsias dukras", – sakė Rita Šukytė.

http://www.ve.lt/naujienos/kultura/renginiai/daugiavaikiu-seimu-maratonas-baigesi-svente-659993/