V. Grubliauskas linki teisingo ir liberalaus pasirinkimo rinkimų į LR Seimą II-ąjame ture

Klaipėdieti,

Ilgiausiai nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo Klaipėdos miesto mero poste dirbęs Rimantas Taraškevičius, ko gero, kaip nei vienas kitas iš pretenduojančiųjų į LR Seimo narius nuo Klaipėdos, puikiai išmano uostamiesčiui ir klaipėdiečiams svarbiausius klausimus.

Neginčytina savivaldybininko kompetencija, įgimtas diplomatiškumas, puikus gebėjimas bendrauti su bet kuo ir bet kuriuo klausimu bei subtilus humoro jausmas – tai savybės, kurios itin svarbios ne tik kasdieniame gyvenime, bet tiesiog būtinos dirbant Seimo nariu.

Klaipėdos miestas – ypatingas savo išskirtinumu ir specifika, tad ir jo bei miestiečių interesų atstovavimas Lietuvos parlamente reikalavimų kartelę kelia ypač aukštai. Neabejoju nei per nago juodymą ir ramia sąžine drąsiai ir tvirtai sakau savo nuomonę – Rimantas Taraškevičius tikrai vertas būti mūsų, klaipėdiečių, atstovu LR Seime.

Atstovu, kuris niekada nepadarys gėdos savo miestui, atstovu, kurio kompetencija ir padorumas visada tarnaus mūsų visų mylimo miesto – Klaipėdos klestėjimo labui.

 

Linkėdamas teisingo ir liberalaus pasirinkimo rinkimų į LR Seimą II-ąjame ture –

Vytautas Grubliauskas
Klaipėdos miesto meras,
Lietuvos liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyriaus tarybos narys