V. Grubliauskas apdovanojo miesto puošėjus

Antradienį Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas įteikė dovanas ir padėkos raštus konkurso "Papuoškime miestą gėlėmis" nugalėtojoms.

Per "Vakarų ekspreso" kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe surengtą konkursą klaipėdiečiai buvo raginami prisidėti prie savo miesto gražinimo – sodinti gėles savo balkonuose, ant palangių, išneškti į lauką vazonus su augalais, kabinti lovelius.

Portale VE.lt buvo galima balsuoti už labiausiai patikusius vaizdus.

Savivaldybės specialistų sudaryta komisija įvertino gėlėmis papuoštas miesto erdves dviejose kategorijose – verslo sektoriaus (lauko kavinės, vitrinos, laiptinės) bei privataus sektoriaus (daugiabučių balkonai ir langai). Jos sprendimu, pirmoji vieta verslo sektoriaus kategorijoje ir sodo centro "Frezija" 300 litų vertės kuponas apželdinimui (gėlėms), kurį bus galima panaudoti kuriant grožį kitais metais, buvo skirtas UAB "Govija", papuošusiai Herkaus Manto gatvę.

200 litų vertės "Frezijos" kuponas atiteko Nijolei Kybartienei, išpuošusiai Alksnynės g. 21 namo kiemą.

Daugiausia balsų portale VE.lt sulaukusios konkurso dalyvės – Aldona Mikalauskienė (3245 balsai, DNSB "Valdonė" namo kiemas) ir Laura Kindurienė (2 444) – apdovanotos dienraščio "Vakarų ekspresas" prenumerata. Paskatinamieji "Vakarų ekspreso" prizai ir savivaldybės padėkos raštai bei dovanos komisijos sprendimu atiteko Jolantai Baltrušaitytei, Žanetai Serapinienei ir Elenai Mardosienei.

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems, dalyvavusiems ir papuošusiems mūsų miestą.

Miesto vadovybė prisižadėjo, jog ir kitąmet palaikys šią dienraščio iniciatyvą, nes nori, jog konkursas taptų tradicija.

http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/sociumas/meras-apdovanojo-miesto-puosejus-613631/