Uostamiesčio vaikams – nauji žaidimai

Pajūrio vietos bendruomenės teritorijoje, kaip ir buvo planuota, pastatyti pirmieji žaidimų įrenginiai. Netrukus bus sumontuoti ir lauko treniruokliai.

Naujos pramogos atsirado pietinėje miesto dalyje, vadinamajame Žvejybos uosto rajone. Nidos ir Minijos gatvių sankirtoje buvo pastatyta laipynė, Naikupės gatvės daugiabučio kieme – čiuožykla. Taip pat atgijo Taikos prospekte bei Reikjaviko gatvėje esantys kiemai.

Planuojama, kad artimiausiu metu atsiras ir vyresniųjų aktyviam laisvalaikiui skirti įrenginiai. Bus pastatyti krepšinio stovai su lentomis, lankais ir tinkleliais, lauko treniruokliai, lygiagretės, skersiniai.

„Šiandien teritorijoje sumontuotos beveik visos sūpynės ir laipynės su čiuožyklomis, tik karuselėms ir sporto įrenginiams padaryti pamatai. Per porą savaičių rangovas turėtų atvežti ir juos sumontuoti. Kol kas laukiama, kol sustings betonas”, – sakė Sulupės seniūnaitijos seniūnaitis, Pajūrio vietos bendruomenės tarybos pirmininkas Saulius Liekis.

Darbų rangovas – konkursą laimėjusi Kauno bendrovė „Ežerėlio vaivorykštė”.

Tiesa, miestiečiai būgštauja, esą lietingu laikotarpiu tokių įrenginių vietose susidaro purvynai. Todėl, jų žodžiais, vien pastatyti neužtenka – reikia ir dangos, kuriai vis nepakanka lėšų.

Dauguma bendruomenių orientuojasi į tai, kad šias pramogas turėtų kuo daugiau miestiečių, todėl pinigų dangai tiesiog nebelieka.

„Taip, tai iš tiesų yra problema. Jeigu būtume numatę kloti dangą, įrenginių būtų perpus mažiau. Ateityje kartu su Pajūrio tarybos ir kitų bendruomenių nariais svarstome skirti tam dalį lėšų ir pastatyti didesnę aikštelę prie I.Simonaitytės kalno. Ji būtų su danga, tvora ir daugiau įrenginių”, – kaip alternatyvą pateikė pašnekovas.

Iš viso viešiesiems poreikiams Klaipėdos pajūrio vietos bendruomenei buvo skirta 85 tūkst. litų dar senąja valiuta.

Šia programa ketvirtus metus siekiama skatinti bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų partnerystę, įtraukti miestiečius į aktyvią socialinę veiklą.

Skaitykite daugiau: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/uostamiescio-vaikams-nauji-zaidimai-715113#ixzz3ocEuqMoO