Tūkstančio stalų šventėjė aktyviausi – LRLS Palangos skyrius!

Šeštadienį, rugsėjo 22 dieną, vyko Tūkstančio stalų šventė Palangoje. Šia švente jau ne pirmi metai stengiamasi pasitikti rudenį. Šventė prasidėjo nuo ankstyvo ryto, o vidurdienį J. Basanavičiaus gatvėje jau nusidriekė didžiulė stalų eilė. Susirinkusiems siūloma ne tik paragauti čia pat pamario žvejų verdamos žuvienės, tradicinių bulvinių blynų, kepto paršelio, bet ir susipažinti su politinėmis partijomis ir jų keliamais kandidatais.
Tik įžengus į J. Basanavičiaus gatvę iš tolo akis lepino šilta oranžinė spalva: Liberalų sąjūdžio palapinė, draugiškos šypsenos ir linksmi veidai. Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus komanda dūzgė lyg bitutės. Kiekvieną pakalbino, kiekvienam papasakojo apie rinkimus, kiekvieną supažindino su savais kandidatais. O ir patys kandidatai neatsiliko: Adelė Karteškina bei Remigijus Makauskas nuoširdžiai sveikinosi su visais, dėliojo savo politinius prioritetus, atsakinėjo į praeivių klausimus, o Alinos Velykienės energija žavėjo ne tik praeivius, bet ir įkvėpė savą komandą.

Po kelių valandų nuoširdaus bendravimo su praeiviais palangiškiai patraukė per J. Basanavičiaus gatvę. Aplankę socialdemokratų, darbiečių, konservatorių ir liberalcentristų palapines ir susipažinę su kitų partijų kandidatais, palangiškiai pasakojo, kad Palangos bendruomenės nariai pasižymi tampriu tarpusavio ryšiu, o Palangos miesto meras Š.Vaitkus sveikino liberalų sąjūdžio komandą. „Mes bendraujame su savo oponentais. O kodėl gi ne? Juk bendruomenė maža, čia pat visi dirbame, susitinkame. Tai, kad kandidatuodami skirtingose partijose mes konkuruojame, nereiškia, kad mes negalime būti kolegos.“ – pasakojo E. Židanavičius.

Alina Velykienė sako, kad Klaipėdai dar būtų kur pasimokyti politinio brandumo iš Palangos. „Žmonės tikrai linkę bendrauti, kandidatai nuoširdžiai atsakinėja į klausimus, o praeiviai nesidrovi gerai iškvosti kandidatą. Šis šeštadienis man buvo pilnas emocijų. Supratau, kad esu pasirengusi klausytis daugybę gyvenimo istorijų, skirtingų poreikių, skirtingų norų, tačiau visąlaik išlikau savimi. Politika yra kūryba visomis prasmėmis.“