Tarptautinės kraujo donorystės dieną Klaipėdos liberalai paaukojo kraujo

Birželio 14-ą, Tarptautinę kraujo donorystės dieną paminėjo ir Liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto skyrius. Grupelė skyriaus narių susirinko Nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialo skyriuje, kad paaukotų savo kraujo. Kadangi dauguma kraujo davė pirmą kartą, tai jiems buvo duotos anketos su klausimais, į kuriuos reikėjo atsakyti, norint tapti kraujo donoru.

Visi susirinkę skyriaus nariai galėjo įsitikinti, kad nacionalinio kraujo centro darbuotojai ir gydytojai labai rimtai ir atsakingai žiūri į kraujo donorystę. Dėl to keletui skyriaus narių dėl vienokių ar kitokių priežasčių nebuvo leista duoti kraujo. Tačiau tai neaptemdė geros susirinkusiųjų nuotaikos. Po visų procedūrų donorai buvo vaišinami mėlynių pyragu, sultimis bei vynu. Taip pat jiems buvo pravesta trumpa ekskursija po centro laboratorijas. Kiekvienas gavo po smulkią dovanėlę bei padėkos raštus nuo skyriaus su Eligijaus Masiulio parašu.

Tarptautinę kraujo donorystės dieną buvo paaukota 2350 ml kraujo. Skyriaus tarybos nariai Edgaras Norkus ir Darius Sadeckas, kurie buvo atsakingi už šią akciją, sakė tikintys, jog ateityje tai taps gražia skyriaus tradicija.