Skrydžiai iš Palangos į Londoną – jau kitąmet

Skrydžių bendrovė „Wizz Air“ informuoja, kad nuo 2016 m. kovo 23 d. pradeda skrydžius iš Palangos į Londono Lutono oro uostą.

Tarp Palangos ir Londono Lutono oro uosto skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

„Sprendimas pradėti skrydžius iš Vakarų Lietuvos – tai kelerius metus trukusio kryptingo ir nuoseklaus visų Klaipėdos regiono savivaldybių ir VĮ „Lietuvos oro uostai” darbo rezultatas. Norisi tikėti, kad jau ateinantį pavasarį atskrisianti pirmoji kregždė tikrai bus ne paskutinė, kai kalbame apie skrydžių iš Palangos geografijos plėtrą ir naujų skrydžių operatorių atsiradimą“, – teigė asociacijos „Klaipėdos regionas“ prezidentas Vytautas Grubliauskas.

„Tęsdami savo žemų kainų maršrutų pasiūlos plėtrą Lietuvoje, džiaugiamės, galėdami pranešti apie mūsų pirmąjį maršrutą iš Palangos. Tikime, kad tai bus puiki proga vietiniam turizmo sektoriui pritraukti lankytojus iš Jungtinės Karalystės, kviečiant aplankyti populiarų lietuvių pajūrio kurortą prie Baltijos jūros“, – sako „Wizz Air“ atstovas Daniel‘is de Carvalho.

Naujieji skrydžiai iš Palangos – tai jau 25–asis avialinijų maršrutas iš Lietuvos, kuris, tikimasi, bus puiki žinia Palangos miesto gyventojams ir vietinei darbo rinkai. Suplanuotas pradinis sėdimų vietų pajėgumas – 37 tūkst. Neabejojama, kad naujasis  maršrutas bus naudingas ir visai vakarų Lietuvai, įskaitant ir trečią pagal dydį šalies miestą – Klaipėdą: keleiviai galės patogiai naudotis oro transportu be būtinybės keliauti į Vilnių ar Rygą.

„Džiaugiuosi sėkminga ilgų derybų su oro linijomis pabaiga. Skrydžio Palanga–Londonas laukė ne tik šis konkretus Lietuvos kurortas, bet ir visas pajūrio regionas. Dabar ne tik jo gyventojai galės greičiau ir patogiau pasiekti Didžiają Britaniją, bet ir britai turės galimybę atrasti vaizdingas, bet dar gerai jiems nepažintas mūsų šalies vietas“, – sakė Palangos oro uosto direktorius Marius Gelžinis.

Bilietai iš Palangos jau prekyboje, juos įsigyti galima wizzair.com svetainėje, mobilioje svetainės versijoje ar mobilioje aplikacijoje. Kainos prasideda nuo 29.99 Eur.

 

Daugiau skaitykite: http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika/ekonomikos-naujienos/skrydziai-is-palangos-i-londona—jau-kitamet-1410015/

© Wizz Air nuotr./www.ve.lt