Šeima – mažoji politinio brandumo mokykla…

…arba kaip Mikė pūkuotukas Klaipėdą sveikino!

Šiais metais Jūros šventė minėjo Klaipėdos miesto 760 metų jubiliejų. Visi kaip išmanydami sveikino miestą, lankėsi svečiai iš užsienio, valdžios atstovai dalyvavo renginiuose ir bendravo su miestiečiais.

Aliną Velykienę, Klaipėdos miesto administracijos direktorės pavaduotoją, buvo galima išvysti ne tik iškilmingame Klaipėdos miesto posėdyje, kuriame kalbas sakė miesto ir šalies valdžios atstovai, ar miesto mero Vytauto Grubliausko rengiamame pokylyje, kuriame buvo galima pabendrauti su miesto aukštuomene, bet ir Klaipėdos liberalų būstinėje, kurioje mažyliai turėjo galimybę pamatyti Mikę pūkuotuką.

Rugpjūčio 4 dieną, šeštadienį, A. Velykienė pasveikino Klaipėdą savaip, ir tai visiškai nepriminė politinio renginio. Nuoširdumas, dėmesys mažyliams, šeimų bendravimas, džiaugsmingos akimirkos su Mike pūkuotuku, juokas ir krykštavimai – tai, kas tvyrojo Klaipėdos liberalų būstinėje tą įsimintiną šeštadienio popietę.

Mikė pūkuotukas sveikino su gimtadieniu ne tik Nulėpausį, bet ir pačią Klaipėdą bei jos mažuosius klaipėdiečius. Pūkuotukas ir jo draugai gvildeno draugystės, atsidavimo, nuoširdumo ir pasitikėjimo temas,  kalbėjo apie atvirumą ir dėkingumą. Vaikams ir jų tėveliams teko atsakinėti į Mikės pūkuotuko ir Knysliuko klausimus, o pasibaigus lėlių teatro spektakliui mažyliai neskubėjo skirstytis, publika bendravo, dalinosi įspūdžiais ir aptarė Mikės pūkuotuko tolimesnį kelią bei diskutavo apie Klaipėdos miestą.

„Šeima – mūsų stiprybė. Neįsivaizduoju, ką daryčiau be savo vyro ar vaikų…“ – šypsojosi moteris tvarkydama salę po lėlių teatro spektaklio. Politikė teigia, kad šalia politinės karjeros nesibodi užsiimti kasdieniškais darbais ir paprastais gyvenimiškais dalykais.

 „Manau, kad visa ko pagrindas yra šeima. Politikoje tai turi galioti taip pat. Kai esame tarsi viena bendruomenė, tarsi viena šeima, kai remiame savo kaimynus ir gerbiame vieni kitus, jaučiame atsakomybę vieni prieš kitus, tai galima vadinti politiniu brandumu. Nepamirškime šito“ – dėstė Alina Velykienė.

 „Mūsų mažyliai – mūsų gražiausia ateitis! Kas būtų, jeigu ne šie mūsų pačių sukurti stebuklai?” – retoriškai klausė A. Velykienė, pati su vyru Vaidu auginanti du mažylius. „Ugdykime juos“ – šypsojosi politikė.