Rimkų gyventojus atstovaujanti Ieva Vasiliauskaitė Kazlauskienė

Sunkiasvoriui transportui sutramdyti bus svarstomos kelios priemonės: kamera pažeidėjams stebėti fizinės kliūtis ant kelio, kurios įveikiamos tik lengvaisiais automobiliais

Ši atkarpa yra D kategorijos kelias (pritaikyta tik gyventojų susisiekimui, tai ne tranzitinis ir sunkiasvoriui transportui nepritaikytas kelias). Čia laksto vaikai, važinėja siaurais šaligatviais ar keliu dviračiai, žaidžiama kamuoliu, o automobilių greitis apribotas iki 30km/h.

Neįtikėtina, kad nuo 2021.05.20 galiojantis draudimas vis dar nesuvaldė ženklų ir draudimų nepaisančių sunkiasvorio transporto vairuotojų. Viršijamas greitis, važiavimas draudžiamomis gatvėmis pro gyvenamuosius namus – tik iš noro sutrumpinti kelią, nesvarbu kokiomis sąlygomis.

O kur dar ir nutylėtos istorijos, kaip ne kartą pažeidėjęs vairuotojas, supratęs, kad yra filmuojamas, garsiai plūsdamasis necenzūriniais žodžiais lipa iš transporto priemonės ir siūlo „į nosį” arba rodo necenzūrinius ženklus šių gatvių gyventojams.

Daugiau skaitykite: https://www.atviraklaipeda.lt/2024/02/23/vaistu-nuo-sunkvezimiu-savivales-rimkuose-nerandama/?fbclid=IwAR1i9iWJ3gFH3NxlEsshWQACd_bRaHuTO9BLkJP9Z19hCRK_XjV8VW4GZtc