Prie biudžetinių įstaigų – nemokamas stovėjimas

Klaipėdoje jau šį mėnesį bus pradėti statyti šalia biudžetinių įstaigų ženklai, leidžiantys apmokestintoje teritorijoje automobiliui valandą stovėti nemokamai.

Informaciniai kelio ženklai, leidžiantys prie biudžetinių įstaigų valandą nemokėti už automobilių stovėjimą, bus pastatyti prie ligoninių, pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų, mokyklų ir ikimokyklinių ugdymo įstaigų.

Vienintelė sąlyga yra ta, kad automobilį pastatęs vairuotojas turės ant lapelio užrašyti, kada atvyko, ir palikti mašinoje jį tokioje vietoje, kad matytų kontrolieriai.

Dažnai klaipėdiečiai ir miesto svečiai nežino ar primiršta, kada reikia mokėti už automobilio stovėjimą, o kada nereikia. Kviečiame Jus dar kartelį susipažinti su parkavimo zonomis.

 

Raudonoji zona (1 val. – 3 Lt)

Raudonojoje zonoje pirmadienį-penktadienį 8-18 val.,

Šiaurinio rago teritorijoje laikotarpiu nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 15 d. rinkliava renkama kiekvieną dieną nuo 8.00 iki 22.00 valandos, o laikotarpiu nuo rugsėjo 16 d. iki balandžio 30 d. –  kiekvieną dieną nuo 8.00 iki 18.00 val.

""

Geltonoji zona (1 val. – 2 Lt)

Geltonojoje zonoje pirmadienį-penktadienį 8-18 val.,

Pietinio rago teritorijoje laikotarpiu nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 15 d. rinkliava renkama kiekvieną dieną nuo 8.00 iki 22.00 valandos, o laikotarpiu nuo rugsėjo 16 d. iki balandžio 30 d. – kiekvieną dieną nuo 8.00 iki 18.00 val.

""

Mėlynoji zona (4 val. – 2 Lt)

Mėlynoje zonoje pirmadienį-penktadienį 8-18 val.

""

Žalioji zona (1 val. – 1 Lt)

Žalioje zonoje rinkliava renkama kiekvieną dieną nuo gegužės 1d. iki rugsėjo 15 d nuo 10 iki 20 val.

  ""