Pradėjo remontuoti aikštelę

Šalia rekonstruojamos Debreceno aikštės esančioje automobilių aikštelėje prasidėjo remonto darbai. Numatoma, kad jie truks maždaug dvi savaites.

Automobilių stovėjimo aikštelės remontas atsieis apie 46,5 tūkst. eurų. Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento direktoriaus Liudviko Dūdos teigimu, darbus pavyko nupirkti pigiau nei manyta. Iš pradžių galvota, kad aikštelės remontas kainuos maždaug 60 tūkst. eurų.

Konkurse dalyvavo 11 įmonių. Pasak L.Dūdos, šis skaičius yra tikrai nemažas. Tiesa, siūlomos kainos buvo labai įvairios. Suma, už kurią pasiūlyta suremontuoti aikštelę, tarp pirmos ir paskutinės vietos skyrėsi 2 kartus.

Konkursą laimėjo mažiausią darbų kainą pasiūliusi įmonė „Lemminkainen Lietuva“. Ji atnaujins susidėvėjusią aikštelės dangą, pažymės stovėjimo vietas.

Tęsiasi ir Debreceno aikštės remontas. Jį numatoma baigti anksčiau – iki rugsėjo 1-osios, o ne spalį. Bus atnaujinta aikštės danga, fontanas, pastatyti suoliukai, šiukšlių dėžės, įrengti šviestuvai, sutvarkyti želdiniai. Debreceno aikštėje bus įrengtos ir vaizdo stebėjimo kameros.

Aikštės rekonstrukcija atsieis 258 tūkst., fontano – 63 tūkst. eurų.

Skaitykite daugiau: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/pradejo-remontuoti-aikstele-699687#ixzz3fBv8T2Rj

Vytauto Liaudanskio nuotr.