Pirmosios ekskursijos gidas – Eugenijus Gentvilas

Birželio 19 d. klaipėdiečiai, miesto svečiai, žurnalistai kviečiami plaukti laivu "Venus S" į šių metų pirmąją uosto apžvalginę ekskursiją, kurios metu apie Klaipėdos uostą, čia veikiančių įmonių veiklą, uosto galimybes bei perspektyvas pasakos Uosto direkcijos generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas.

Uosto direkcija jau 5 metus iš eilės dovanoja apie 1 val. trukmės populiarias, visų laukiamas ir nemokamas uosto apžvalgas laivu klaipėdiečiams ir uostamiesčio svečiams. Iš viso šiais metais birželio–liepos mėnesiais bus surengta 30 ekskursijų.

Šių pamėgtų uosto apžvalgų tikslas – vaizdžiai ir patrauklia forma supažindinti visuomenę su Klaipėdos uosto veikla, galimybėmis bei perspektyvomis, atskleisti jūrinės pramonės teikiamus ekonominius ir socialinius privalumus, jūrinių bendruomenių darbo ir veiklos specifikas, atverti uosto teritorijas visuomenei, vienijant uostamiesčio gyventojus ir jūrinę bendruomenę.

Šios akcijos metu klaipėdiečiai ir uostamiesčio svečiai turės galimybę plaukdami laivu „Venus S“ apžiūrėti uosto terminalus bei pasiklausyti pasakojimo apie uostą. Akcijoje dalyvavę svečiai, teisingai atsakę į užduotus klausimus, bus apdovanoti reklaminiais uosto suvenyrais.

Pažintinės-informacinės uosto apžvalgos laivu „Venus S“ nuo Kruizinių laivų terminalo krantinės vyks:

Antradieniais: Išplaukimas 11, 13 ir 15 val.
Birželio 19 d.
Birželio 26 d.
Liepos 3 d.
Liepos 10 d.
Liepos 17 d.
Liepos 24 d.
 

Ketvirtadieniais: Išplaukimas 11, 13 ir 15 val.
Birželio 21 d.
Birželio 28 d.
Liepos 12 d.
Liepos 19 d.
IŠPLAUKIAME
 
11, 13 ir 15 val.
Registracija telefonu (8 46) 499 793

http://www.ve.lt/naujienos/jura/pirmosios-ekskursijos-gidas—eugenijus-gentvilas-759448/