Pasirašyta naujosios kadencijos Tarybos koalicijos sutartis

Naujosios kadencijos Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nariai, atstovaujantys Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžiui (LRLS), politinei partijai „Rusų aljansas“, Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP), „Klaipėdos“ visuomeniniam rinkimų komitetui ir politinei partijai „Tvarka ir teisingumas“, antradienį pasirašė valdančiosios daugumos koalicijos sutartį.

2015-2019 m. Tarybos kadencijos valdančiajai daugumai iš viso priklausys 23 tarybos nariai iš 31 (LRLS – 12 narių,  „Rusų aljansas“ – 4, LSDP – 3, „Klaipėdos“ visuomeninis rinkimų komitetas – 2,  „Tvarka ir teisingumas“ – 2).

Pasirašydami koalicijos sutartį naujosios kadencijos Tarybos nariai įsipareigojo ateinančių ketverių metų laikotarpiui prisiimti bendrą atsakomybę už skaidrią miesto Savivaldybės valdžią, užtikrinti efektyvų Tarybos ir Savivaldybės administracijos darbą, sudaryti sąlygas susitariusioms pusėms įgyvendinti bendrą programą ir atsakingai dirbti Lietuvos Respublikos ir Klaipėdos miesto gyventojų labui.

„Neabejoju naujosios valdančiosios koalicijos tvarumu, tvirtybe ir pasiryžimu konstruktyviai dirbti visus ateinančius ketverius metus, – sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

–  Kartu su koalicijos sutartimi pasirašyta drąsi ir ambicinga, bet realiai įgyvendinama bendra veiklos programa „Pirmyn, Klaipėda!”. Tai pirmas žingsnis akumuliuojant bei mobilizuojant plataus spektro politines nuostatas Klaipėdos ir visų klaipėdiečių klestėjimo labui.“

Pagal 2015-2019 m. Tarybos kadencijos koalicijos partnerių susitarimą, į Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus ir dviejų vicemerų pozicijas mero teikimu bus skiriami LRLS atstovai. Administracijos direktoriaus pavaduotojų pozicijas turėtų užimti po vieną LRLS ir „Rusų aljanso“ atstovą.