Paroda apie Maidano veidus ir Dieviškąją šimtinę

 

Fotografijų parodą „Maidano veidai: Kijevas, 2013–2014“. 
Galite pamatyti Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Turgaus g. 8. 
Parodoje panaudotos Kijevo fotomenininko Mykytos Zavilinskio ir Lvovo muziejaus „Lonckio kalėjimas“ pateiktos nuotraukos.
Šiandien Petras Auštrevičius ir Klaipėdos liberalai atidarė parodą apie Maidano veidus ir Dieviškąją šimtinę. Paskutinieji įvykiai su Klaipėdoa susigiminiavusiame Odesos mieste ir Maidano veidai kalba patys už save apie sunkų kelią į laisvę.

Pirmadienį Petras Auštrevičius ir Klaipėdos liberalai atidarė Fotografijų parodą „Maidano veidai: Kijevas, 2013–2014“, siekiant išsakyti paramą Ukrainai. Šią parodą Lietuvos ukrainiečių iniciatyva organizavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras. Panaudotos Kijevo fotomenininko Mykytos Zavilinskio ir Lvovo muziejaus „Lonckio kalėjimas“ pateiktos nuotraukos.

Parodo atidaryme dalyvavo  Lietuvos Seimo Pirmininko pavaduotojas, Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupės narys Petras Auštrevičius, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, LR Seimo narys Eugenijus Gentvilas, Klaipėdos m. mero pavaduotojas Artūras Šulcas, Klaipėdos m. savivaldybės tarybos nariai Audronė Balnionienė, Lina Skrupskelienė, Audrius Vaišvila.
Taip klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami palaikyti už laisvę kovojančius Ukrainos žmones ir aplankyti parodą Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Turgaus g. 8 (visą parą).
Klaipėdos mero patarėjas Simonas Gentvilas pastebėjo, kad  paskutinieji įvykiai su Klaipėda susigiminiavusiame Odesos mieste ir Maidano veidai kalba patys už save apie sunkų kelią į laisvę.

Daugiau nuotraukų iš parodo atidarymo galite pažiūrėti čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152419518357792.1073741892.357066857791&type=3