Palangiškiai nori pokyčių ir atsakingų sprendimų

Liberalai pradėjo žygį per Lietuvą su pilietine akcija „Padėk kablelį pats!”, kurioje gyventojai kviečiami priimti sprendimą patys ir nepalikti jo kitų rankose.

"Tai viena iš labiausiai pavykusių akcijų" – kalbėjo akcijos organizatoriai paklausti, kaip sekėsi Palangoje. Išties Alinos Velykienės darbštumas ir energija stebino net visko mačiusius vedėjus. Būrys savanorių, gausybė žiūrovų ir akcija besidominčių palangiškių. Oranžiniais balionais ir A.Velykienės vardiniais kalendoriukais pasidabinusi Palanga pažėrė begalę klausimų politikei.

A.Velykienė teigia, nesitikėjusi tokio miestelėnų aktyvumo ir palaikymo. „Smagiausia buvo jausti jų nuoširdžią paramą ir sąmoningą pasirinkimą. Daugelis klausė manęs, ką veikiu gyvenime, kodėl esu politikoje, ar turiu šeimą, kas buvo mano tėvai. Jie tai nori žinoti, nes nori rinkti atsakingą jauną žmogų.

Supratau, kad palangiškiai pavargo nuo skandalų, nuo korupcijos ir neveikimo. Jie nori pokyčių ir atsakingų sprendimų. Manau, kad visa tai pirmiausia prasidės nuo atsakingo sprendimo prie balsavimo urnos.“ – pasakojo A.Velykienė, kandidatė Pajūrio apygardoje.