Nurodyk valdžiai, kaip panaudoti Tavo mokesčius!

Lietuvių tautosakoje sakoma- “Žuvis pūna nuo galvos”. Perfrazavus posakį į šiandieninės Lietuvos kontekstą, Lietuvos ir Klaipėdos ateities perspektyva yra priklausoma nuo KOKYBIŠKOS POLITIKOS ir PROFESIONALIŲ POLITIKŲ. Tad nors ir kokių politinių inovacijų mes imtumėmės, mūsų ateitis iš esmės priklausys nuo to, kaip mes PATYS sugebėsime valdyti šalį ir Klaipėdą per partijas ir jų politikus.

Didelių visuomenės lūkesčių ir atsakomybės fone, Klaipėdos Liberalų Sajūdžio skyrius kreipiasi į  Tave prašydamas Tavo palaikymo. Kaip elgtis su savo pinigais, sprendžiame patys. Tačiau, ar visada žinome, kur nukeliauja mūsų sumokėti mokesčiai? Kviečiame pasinaudoti galimybe valdžiai nurodyti, kaip panaudoti 3 procentus Tavo sumokėtos gyventojų pajamų mokesčio dalies! Jei Tau artimos liberalų idėjos, jei patinka Liberalų sąjūdžio komanda, skirkite 1 procentą liberalams! 

Klaipėdos liberalų sąjūdis, galingiausia Klaipėdos m. partija, vienijanti per 200 aktyvių asmenų, kviečia Tave prisidėti prie miesto ir jo visuomenės pažangos bei profesionalaus valdymo. Šiandien 1% GPM skyrimas yra vienintelė išorės piniginės paramos galimybė sustiprinti partijos veiklą. Didžioji dauguma šių pinigų yra skiriami mūsų narių ir politikų politinės kvalifikacijos ugdymui, rinkėjų nuomonės analizei, ekspertų ir ūkinei veiklai finansuoti.

Be sistemingo ir profesionalaus politinio darbo, politinės partijos rizikuoja tapti visuomenės nusivylimo ir nepasitikėjimo demokratija kaltininkės. Jei nori sustiprinti balsą vienintelių liberalų Klaipėdoje, kviečiame Tave investuoti 1% nuo savo pajamų mokesčio dalies į laisvos ir atsakingos Klaipėdos kūrimą. Klaipėdos liberalų žodis darbais sugrįš – tai mūsų priesaika Tau! 

Sužinok plačiau kaip kokiais principais ir ideologija veikia LRLS Klaipėdos m. skyrius www.klaipedosliberalai.lt ir Klaipėdos liberalų puslapį Facebook tinkle