Vidmantas Plečkaitis

Be pavadinimo1

 

 

KAD NEBŪTŲ BLOGIAU

 

 

Esu liberalių pažiūrų (1995 metais įstojau į Liberalų sąjungą ) ir net nežadų jų keisti . Nors  Vinstonas Čerčilis yra pasakęs:Jei tu dvidešimties nesi liberalas – tu neturi širdies, jei tu keturiasdešimties nesi konservatorius – tu neturi smegenų. Gal Didžiojoje Britanijoje tai tiesa, bet Klaipėdojeoje tai “nelimpa“. Man prie širdies yra kitos  Vinstono Čerčilio liberalios  sentencijos, kuriomis vadovaujuosi visą savo gyvenimą:

  • Visi dideli dalykai yra paprasti. Juos galima apibūdinti žodžiais: laisvė, teisybė, garbė, pareiga, gailestingumas, viltis.
  • Kiekvienas kvailys gali įžvelgti, kas yra negerai. Pabandykite pamatyti, kas yra gerai!

Esu dėkingas ir savo vienintelei žmonai Marytei , kuris visuomet mane palaiko ir skatina nenuleisti rankų . Dėkingas jai už du sūnus Marių ir Tomą.
Laisvalaikiu   ( jei jo būna) rašau humoreskas, scenarijus. Du su puse sezono rašiau scenarijus LNK televizijai A.Orlausko humoristiniam serialui “Kaimynai“.
„Kaimynai“ – 1999–2001 m. kurtas lietuviškas humoristinis televizijos serialas, situacijų komedija rodyta per LNK IRBTV. Serialo autorius, prodiuseris bei vienas aktorių – Lietuvos humoro virtuozas, daugelio televizijos projektų autorius ir vedėjas Artūras Zakarauskas (Orlauskas), scenarijaus bendraautoris – Vidmantas Plečkaitis.
Seriale kuriamos eilinės gyvenimo situacijos optimistiškos ir neužgaulios, provokuoja žiūrovą mokėti pasijuokti iš savęs. Pasak autoriaus, jis labiausiai didžiuojasi būtent šiuo savo kūriniu, kuris buvo didžiausias iššūkis karjeroje. Trejus metus serialas buvo populiariausių televizijos laidų dešimtukuose.
2001m.  “Klaipėdos  Pilies teatras“  pastatė mano pjesę “Miniisterija“  rež. Alvydas Vizgirda, vieną iš pagrindinių vaidmenų atliko maestro Darius Meškauskas.
Mėgstu pasėdėti prie molberto, bet tam reikia labai daug laiko (gaila, kad paroje yra tik 24 valandos).

BIOGRAFIJA

Gimiau 1957m. vasario 17 dieną Klaipėdoje.
1975 metais baigiau vidurinę mokyklą.
1975 – 1977 metais tarnavau sovietų armijoje.
1983 metais baigiau Kauno politechnikos institutą (įgyjau maistro pramonės mašinų ir aparatų inžinieriaus – mechaniko specialybę).
1983 – 1990 metais dirbau Marijampolės specialaus konstravimo biure inžinieriu-konstruktoriu, Marijampolės specialaus konstravimo biuro Klaipėdos filialo vedėju.
1990 – 1994 metais dirbau Klaipėdos duonos kombinatų susivienijime inžinieriu remontui, tiekimo skyriaus viršininko pavaduotoju, vyr. mechaniku, vyr. inžinieriu, komercijos direktoriu.
1994 – 1998 metais dirbau UAB „Beatuma“ komercijos direktoriu.
1995 metais įstojau į Liberalų sąjungą.
1998 – 2000 metais dirbau R. Suslavičiaus ind. įmonėje Klaipėdos filialo direktoriu.
2000 – 2001 metais dirbau A. Miškinio individualioje įmonėje komercijos direktoriu.
2001 – 2007 metais dirbau Klaipėdos m.savivaldyės administracijoje mero pavaduotoju.
2007 – 2011 metais dirbau Klaipėdos m.savivaldyės administracijoje miesto tarybos sekretoriu. Nuo 2011 metų dirbu Viešoje įstaigos „Anabazis” gamybos padalinio vadovu.

Vedęs. Žmona – Marytė Plečkaitienė, vaikai – Tomas Plečkaitis, Marius Plečkaitis.
Gyvenu pagal gruzinų patarlę: pasodink medį, užaugink sūnų, pastatyk namą.