Saulius Žukauskas

DSC_4631Gimiau 1991m. rugsėjo 5 dieną, Šiauliuose. Nors vaikystę leidau ten, vis gi, laikau save užaugusiu Klaipėdos mieste ir drįstu vadinti save tikru Klaipėdiečiu. Mat visi mano geriausi gyvenimo momentai ir visos žavingiausios akimirkos buvo patirtos čia. Į Klaipėdą atvykau su šeima dvylikos metų. Aktyviai visuomeninėje veikloje pradėjau dalyvauti mokydamasis “Žemynos” gimnazijoje.

Aktyvus gyvenimas ir savanorystė mano gyvenime atsirado, kai pradėjau dalyvauti Klaipėdos liberalaus Jaunimo organizacijos veikloje. Vos pusę metų aktyviai reikšdamasis sugebėjau įgyti narių pasitikėjimą ir buvau išrinktas pirmininku. Dvejų pirmininkavimo kadencijų metu organizacija tapo viena aktyviausių Klaipėdos mieste bei buvo pripažinta trečia pagal veiklos kokybę tarp Lietuvos liberalaus Jaunimo organizacijos skyrių. Įstojęs į Klaipėdos valstybinę kolegiją, kur studijavau turizmo administravimą ir įgijau gido kvalifikaciją, tapau Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų atstovybės viceprezidentu ir akademinių reikalų koordinatoriumi. Per šią kadenciją atnaujinau organizacijos įstatus, pradėjau ruošti darbo reglamento projektą bei aktyviai prisidėjau prie akademinio sąžiningumo skatinimo nacionaliniu mąstu. Taip pat, pusei metų buvau išrinktas Klaipėdos miesto Jaunimo reikalų tarybos nariu. Manau, kad šios trys pozicijos subrandino mane ne tik kaip asmenybę, bet ir kaip kompetentingą, veiklų ir atsakingą jauną žmogų, kuris yra linkęs dirbti vardan jaunimo gerovės.

Kalbant apie darbo patirtį, privalau paminėti, jog daugiausia patirties surinkau viešbučiuose, dirbdamas, kaip registratūros administratorius (Amberton ir Ararat Viešbučiuose) ir pardavimų vadybininkas (Europa City Aurora). Labai džiaugiuosi, kad dirbdamas pagal specialybę, galėjau tinkamai išanalizuoti turizmo rinką ir perspektyvas Klaipėdos mieste, pažinti žmones dirbančius šiame versle ir pasikeisti idėjomis. Šiuo metu, pakeičiau profilį ir dirbu informacinių technologijų įmonėje “Koralis LT”, kur toliau tobulinu savo komunikacijos įgūdžius ir gebėjimus įrodyti žmonėms atitinkamų produktų naudą ir perspektyvą.

Esu nevedęs, vaikų neturiu, o ir su teisėsauga problemų nesu turėjęs. Gyvenime stengiuosi būti sąžiningas ir teisingas, vadovautis logika ir moralės principais ir už visą tai galiu padėkoti pirmajam savo žingsniui sėkmingo gyvenimo link – Klaipėdos liberalaus jaunimo organizacijai.