Saulius Liekis

DSC_3928SAULIUS LIEKIS

Komitetas
Sveikatos ir socialinių reikalų komitetas

Komisijos ir tarybos
Etikos komisija, Antikorupcijos komisija, Narkotikų kontrolės komisija, Vienkartinių pašalpų skyrimo komisija, Bendruomenės sveikatos taryba, Neįgaliųjų reikalų taryba

Stebėtojų tarybos
UAB Klaipėdos autobusų parkas, VšĮ Senamiesčio sveikatos priežiūros centras, VšĮ Paupių pirminės sveikatos priežiūros centras

AUTOBIOGRAFIJA

Jau 15 metų dirbu socialiniu darbuotoju, bendraudamas su ligos ištiktais klaipėdiečiais, esu gerai susipažinęs su socialinės paramos sistema. Nuo 2006 m. vadovauju Klaipėdos krašto socialinių darbuotojų asociacijai, kuriai priklauso gausus savo darbui atsidavusių profesionalių darbuotojų būrys.

Šalia pagrindinio darbo – socialinio darbuotojo pareigų, nuo 2012 m. atlieku ne mažiau svarbias visuomenei ir sau asmeniškai, pareigas – esu Klaipėdos Sulupės seniūnaitijos seniūnaitis. Manau, vienas kitam šie darbai tikrai netrukdo, o dar ir padeda – geriau pažinti vietos bendruomenės žmonių problemas ir jiems visokeriopai padėti.

Atskiros miesto bendruomenės problemos – tai visų miestiečių problemos. Dėl to, mano visuomeninė seniūnaičio veikla, drauge su socialinio darbuotojo kompetencijomis bei įgyta praktine darbine patirtimi, leidžia kartu su gyventojais spręsti daugelį visiems miestiečiams svarbių problemų.

Iš bendruomenės lėšų pagal “Žvejybos uosto” gyventojų prašymus, rajone įrengta ne viena vaikų žaidimo aikštelė, suoliukas, lauko sporto įrenginiai. Tarpininkauta su savivaldybės administracija spendžiant gyventojų problemas.
Jau būdamas miesto tarybos nariu tęsiu pradėtu darbus.