Lina Skrupskelienė

DSC_5021LINA SKRUPSKELIENĖ

Komitetas
Kultūros, švietimo ir sporto  komitetas
Komisijos ir tarybos

Stebėtojų tarybos
UAB Senasis turgus

 

 

Jūsų pasitikėjimo dėka 2012 metų pabaigoje, jau kadencijai įpusėjus, tapau tarybos nare. Taryboje pakeičiau dr. Eugenijų Gentvilą, kuris klaipėdiečius nuo šiol atstovauja LR Seime. Tai buvo pirmoji mano kadencija miesto Taryboje.

2015 metais buvau antrą kartą išrinkta į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą.

Didžiausią dėmesį miesto Taryboje skiriu ikimokyklinio ugdymo kokybės gerinimui, vietų skaičiaus didinimui ikimokyklinio ugdymo įstaigose, kultūros finansavimo didinimui, skaidriam ir profesionaliam valdymui, E valdžios principų įgyvendinimui, atviresniam, skaidresniam politiniam procesui. Dabar dirbu Kultūros, švietimo ir sporto komitete. Nors ir esu jauna, tačiau užaugusi nepriklausomybės laikais, todėl turiu modernų ir vakarietišką požiūrį į miesto valdymą ir politinį procesą.

Man 30 metų, gimiau Klaipėdoje. Mama ir tėtis klaipėdiečiai. Tad ir mano vaikystė prabėgo liberalizmu alsuojančioje Klaipėdoje. Jau vaikystėje teko matyti kaip nuostabiai miestą valdo ir jį atstovauja dr. Eugenijus Gentvilas. Tad baigusi vidurinę mokyklą ir pradėjusi studijuoti Klaipėdos universitete politikos mokslus net nedvejodama tapau LR liberalų sąjūdžio steigėja.

Nuo pat pirmų dienų aktyviai įsiliejau į politinę veiklą. Pradėjau dirbti LR liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto skyriaus administratore bei gavau kvietimą dirbti Europos Parlamento nario Eugenijaus Gentvilo padėjėja.

Pasibaigus dr. E. Gentvilo kadencijai Europos Parlamente gavau kvietimą dirbti LR Seimo nario Eligijaus Masiulio padėjėja – sekretore. Džiaugiuosi, kad nuo pat pradžių turėjau galimybę iš arti pažinti ir mokytis iš geriausių šių dienų Lietuvos liberalios idealogijos atstovų.

Aktyviai dalyvaudama politinėje veikloje nepamiršau ir visuomeninės veiklos. Nuo 2008 metų vadovavau VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“, po metų pradėjau vadovauti VO „ Liberalios reformos“, o dar vėliau ir VšĮ „E akademija“. Dirbant šiuose organizacijose įgyjau puikios patirties, kuri dabar padeda atstovaujant klaipėdiečius miesto Taryboje. Dirbant vadovaujantį darbą nusprendžiau praturtinti savo žinias studijuojant teisę. Tad 2011 m. įgyjau Mykolo Romerio universitete Teisės ir valdymo magistro laipsnį.

Šiuo metu dirbu LR Seimo nario Eugenijaus Gentvilo padėjėja bei VšĮ „E akademija” direktore.

Esu dėkinga ir savo vyrui Klaidui, kuris visuomet mane palaikė ir skatino eiti toliau. 2012 metais sulaukėme didžiausio gyvenimo stebuklo, tai dukrelės Emilijos gimimo. Dėka vyro ir senelių, auginant dukrelę, turiu galimybę toliau dalyvauti politinėje veikloje ir atsovauti klaipėdiečius miesto Taryboje.