Jonas Paulikas

DSC_3784Liberalų sąjūdžio sąrašas Nr. 26. Sąrašo lyderis NR. 1 Vytautas Grubliauskas. Mano numeris sąraše – 41.

Noriu pakviesti visus, kurie yra neabejingi, kas vyksta Klaipėdos mieste, paremti mano kandidatūrą rinkimuose į Klaipėdos m. Tarybą.

Aš, Jonas Paulikas gimiau 1955 m. sausio mėn. 21 d. Tauragės m. darbininkų šeimoje. 1962-1973 m. mokiausi Tauragės 1-oje vidurinėje mokykloje, kurią baigiau 1973 m. ir tais pačiais metais įstojau į Kauno Politechnikos institutą studijuoti mašinų gamybą. 1978 m. baigiau Kauno Politechnikos institutą mašinų gamybos fakultetą, įgydamas inžinieriaus- mechaniko kvalifikaciją. Institute sportavau PDG daugiakovę ir buvau studentų rinktinės narys. Pagal paskyrimą pradėjau dirbti bendrovėje Kauno “Aidas” inžinieriumi konstruktoriumi. Bendrovėje, profsąjungos sprendimu, taip pat buvau paskirtas atsakingu už sportinę veiklą. Tuo metu įkūrėme futbolo komandą „Aidas“, kuri vėliau rungtyniavo net Lietuvos aukščiausiosios lygos futbolo pirmenybėse.
Žmonai Genovaitei, gavus paskyrimą į Klaipėdą, 1981 metais iš Kauno persikėlėme gyventi ir dirbti į Klaipėdą. 1988 m. Klaipėdoje įstojau į Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdį, buvau savo įmonės Klaipėdos Statybos ir Remonto Tresto LPS grupės pirmininkas.
1988 m. buvau LPS steigiamojo suvažiavimo dalyvis. 1989 m. rugpjūčio mėn. 23 d. stovėjome Baltijos kelyje. 1990 m. laimėjau rinkimus į Klaipėdos m. Tarybą, kaip Sąjūdžio remtas atstovas, ir buvau nariu iki pat kadencijos pabaigos 1995 m. Taryboje buvau išrinktas Pramonės ir miesto ūkio komiteto pirmininku.Po kadencijos pabaigos ir, gimus dukrai 1993 m., pasitraukiau iš aktyvios politinės veiklos. Tačiau į ją sugrįžau 2001 m, įstodamas į Liberalų Sąjungą. Po partijų susijungimų buvau Liberalų ir Centro Sąjungos narys. 2014 m. įstojau į Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdį, Klaipėdos skyrių.
Nuo 1998 m. iki dabar dirbu Suomijos kompanijos UAB “Konecranes” Generaliniu direktoriumi.
Žmona Genovaitė dirba Klaipėdos m. savivaldybėje Finansų ir Turto departamento Turto skyriaus vedėja. Duktė Edita Paulikaitė (g. 1993 m.) – studijuoja Vilniaus Universitete biologiją.
Kalbu ir rašau- anglų ir rusų kalbomis.
Turiu vairuotojo licenziją nuo 1973 m.