Artūras Šulcas

afb500ea-caf0-4c52-81ed-13366fd7396fNuo 2011 m., jau antrą kadenciją, esu Klaipėdos miesto mero pavaduotojas – esu atsakingas už Klaipėdos miesto savivaldybės ūkį: galime didžiuotis, kad šioje srityje paslaugų kokybe ir mažiausiomis kainomis už jas lenkiame visus Lietuvos miestus.

Seimo nario mandato siekiu, nes man svarbu, kad žmonėms patiems, be valdininkų malonės,  būtų suteikta teisė  tvarkytis savo kieme ar gatvėje sprendžiant gyventojams aktualius klausimus – nuo leidimų išdavimo prekybai alkoholiu iki automobilių parkavimo kiemuose ir mieste sąlygų.

Mokesčiai „už kvadratūrą“, vaikų žaidimo ir sporto aikštelių įrengimas, miesto apšvietimas, atliekų tvarkymas, namų renovavimas, centrinio šildymo kainos, naktinės „girdyklos“ ir galimybė sutramdyti jų savininkus bei klientus – visos šios problemos gali būti išspręstos tik visoje šalyje pakeitus įstatymus ir teisės aktus. Tai ir bus mano darbas Seime palengvinsiantis visų Jūsų gyvenimą.

Esu tikras, kad didžiausią paramą Lietuvos Vyriausybė turi teikti tiems, kurie gimdo, augina, globoja, ugdo, moko mūsų vaikus bei tiems, kurie sunkiai dirba ir svetingai pasitinka Jūsų atžalas vaikų darželiuose ar lydi nuo pirmos klasės iki universiteto.

Sumažinus Seimo, Vyriausybės narių, ministerijų ir joms pavadžių įstaigų skaičių sumažinsime ir biurokratiją, o tuomet daugiau pinigų liks Jūsų vaikams ir Tėvams.

Kuo mažiau bus seimūnų, ministrų, valdininkų,  tuo  daugiau turėsime laisvės, tuo mažiau bus reguliuojama, kaip mums tvarkytis savo gatvėje, kieme, name, miegamajame, mieste ar kaime.

Jūs turite teisę patys nuspręsti kaip Jums tvarkytis savo kieme, mieste ir valstybėje. Prisidėkite prie šių sprendimų balsuodami Seimo rinkimuose spalio 9 d.