Andrius Laucius

DSC_3633Aš, Andrius Laucius, gimiau 1990 m. Balandžio 11d. Tauragėje. Mokiausi Žygaičių gimnazijoje, vėliau studijų metu patraukiau į Klaipėda. Klaipėdoje įstojau į Socialinių mokslų kolegiją kur studijavau Bankininkystę ir investicijų valdymą ir 2012 metais įgijau ekonomikos preofesinio balkalauro laipsnį. Studijuodamas Socilainių mokslų kolegijoje labiausiai domėjausi investicijų ir finansų disciplinų mokslais. Dalyvavau „ERASMUS“ intensyvios vadybos programoje Portugalijoje Bragancos mieste. Baigiamąjį darbą rašiau „Lietuvoje platinamų aukštos rizikos investicinių fondų vertinimas“ ir baigiamųjų darbų konkurse tapo geriausiu darbu. Šiuo metu studijuoju Klaipėdos universitete rinkodaros magistro laipsnį.

Politika pradėjau domėtis ankstyvoje jaunystėje. Tikiu liberaliomis idėjomis, kad būtent valdžiai tenka antraeilis vaidmuo valstybėje, o gerovę turi susikurti pats žmogus būdamas laisvu ir nepriklausomu. Nedideli valdžios barjerai, nedideli mokesčiai bei pažangi visuomenė ir inovatyvi ekonomika gali sukurti klestinčią valstybę.

Esu ambicingas ir siekiantis užsibrėžtų tikslų, Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje siekčiau kokybiškesnio švietimo, paslaugas ir „popierizmą“ ištremti į internetą, gerinti investicinę bei verlo aplinką Klaipėdoje

Pomėgiai: muzika, sportas (krepšinis)

Moku anglų, rusų (prastai)