Miestas gražėja: atnaujins dar dvi aikštes

Žardės ir Vingio mikrorajonų centrinių aikščių laukia teigiamos permainos. Numatoma, kad Žardės mikrorajono centras atgims dar šiemet, o Vingio aikštę atnaujinti ketinama kitais metais.

Pietinės miesto dalies gyventojai šiemet ir kitąmet sulauks permainų – bus atnaujintos Žardės ir Vingio mikrorajonų centrinės aikštės.

Šiuos planus uostamiesčio valdžios atstovai aptarė ketvirtadienį vykusio posėdžio metu.

Uostamiesčio savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus atstovai numato, kad Žardės mikrorajono centrinė aikštė bus rekonstruota iki šių metų rugsėjo pradžios.

Tiesa, Klaipėdos mero pavaduotojas Artūras Šulcas suabejojo tokiu optimistiniu scenarijumi. Anot jo, dar nėra darbus atliksiančio rangovo, tačiau vicemeras tvirtino tikintis, kad per šiuos metus atnaujinti aikštę tikrai pavyks.

Teigiama, kad šioje erdvėje numatomi darbai nėra sudėtingi. Esą kai tik bus išrinktas rangovas, jie bus atlikti per maždaug porą mėnesių.

Tvarkant aikštę žadama atnaujinti jos dangą, žolynus, gėlynus, suoliukus, įrengti erdvę vaikams, apšvietimą.

Vingio mikrorajono centrinės aikštės rekonstrukcija numatoma kitais metais, šiemet ketinama pabaigti projektavimo darbus.

Pasak vicemero, atnaujinti šalia požeminės perėjos besidriekiančią promenadą pareikalaus daugiau pastangų nei erdves Žardės mikrorajone.

Tvarkant Vingio mikrorajono centrą, ketinama atnaujinti ne tik apšvietimą, dangas bei skverelį, bet ir įrengti vietų lauko prekybai, kurios turėtų būti patogios ir šiltuoju metų laiku pačių užaugintomis daržovėmis prekiaujančioms senjorėms.

„Močiutės nutūpia kaip žvirbliai ten, kur joms patogu. Joms reikia sudaryti patogias sąlygas, jeigu jos, žinoma, nepažeidžia įstatymų, prekiaudamos kokia nors kontrabandine produkcija ir pan. O kai siūlo savo pastarnokų, ridikų ir rabarbarų, tikrai nėra ko vaikyti”, – neabejojo A.Šulcas.

Daugiau skaitykite:http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/miestas-grazeja-atnaujins-dar-dvi-aikstes-800028

Vytauto Liaudanskio nuotr.