Meras Vytautas Grubliauskas teiraujasi klaipėdiečių nuomonės

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas teiraujasi klaipėdiečių nuomonės nauja tema. Šį kartą meras klausia kokios pagalbos reikėtų Jūsų bendruomenei, organizuojant bendruomenių šventes. Juk artėja gegužės 27-oji – Kaimynų diena, puiki galimybė geriau susipažinti su savo kaimynais ir suorganizuoti gražų bendruomenės renginį. Kviečiame Jus pasisakyti šia tema ir padėti vieni kitiems geriau suprasti mūsų poreikius.

Prieš kurį laiką miesto meras Vytautas Grubliauskas teiravosi Jūsų nuomonės apie tai, koks senamiesčio gaivinimo būdas būtų veiksmingiausias. Apklausoje dalyvavusių 192 asmenų nuomonės pasiskirstė taip:
– tuo turi užsiimti patys gyventojai ir vietos verslininkai – 39;
– Senojo turgaus rekonstrukcija – 36;
– apleistų pastatų sutvarkymas – 40;
– kultūrinių renginių gausa – 35;
– eismo ir parkavimo problemos sprendimas – 42.
Dėkojame dalyvavusiems ir kviečiame ir toliau dalintis savo mintimis.

O jei turite daugiau įdėjų ką artimiausiu metu liberalai turėtų spręsti būdami Klaipėdos miesto taryboje, palikite savo komentarus štai čia. Bendraukime ir keiskimės mintimis, nes tik tik glaudžiai bendradarbiaudami mes padėsime Klaipėdai tapti pačiu patraukliausiu miestu ne tik mums, klaipėdiečiams, bet ir atvykstantiems svečiams, turistams, verslininkams, ieškantiems naujų galimybių savo verslo plėtrai.