Meras išlydėjo draugystės pasiuntinius

Šiandien, 8 val. ryto nuo savivaldybės (Liepų g. 11) Vilniaus link pajudėjo du autobusai su trijų uostamiesčio mokyklų mokiniais. Į kelionę juos išlydėjo ir atstovauti Klaipėdą paprašė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Apsilankymas Nacionalinėje dailės galerijoje, kur vaikams bus suteikta galimybė papuošti Gediminaičių stulpus pintomis trispalvėmis apyrankėmis – tai apdovanojimas už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Lietuvai ir man“.

Nugalėtojais tapo net trijų mokyklų – Ąžuolyno gimnazijos,  Smeltės progimnazijos ir Versmės pagrindinės mokyklos mokiniai. Kiekviena mokykla savivaldybei pateikė po daugiau nei 3 tūkst. apyrankių. Daugiausiai apyrankių – net 3.800 – nupynė „Versmės“ progimnazijos mokiniai.

Vilniuje,  Nacionalinėje dailės galerijoje, jaunieji klaipėdiečiai ne tik puoš Gediminaičių stulpus savo atsivežtomis apyrankėmis, bet ir dalyvaus Kovo 11-ąjai skirtame iškilmingame koncerte.

Savivaldybės kvietimu visos uostamiesčio mokyklos ir ikimokyklinės ugdymo įstaigos aktyviai įsijungė į Kovo 11-jajai skirtą akciją ir per kelias savaites savo rankomis nupynė per 25 tūkst. trispalvių apyrankių.