Melas ar Meilė ar ?

Lina Skrupskeliene: Koks žodis populiarus Klaipėdos mero širdyje ir galvoje iš M raidės? Ne, tai ne Meilė…

Vilniuje, Panevėžyje, Plungėje, Akmenėje, Švenčionyse ir dar ne viename Lietuvos mieste nuo 2023 metų viešojo sektoriaus įstaigose įrengti vaikų kambariai. 𝐼̨𝑟𝑒𝑛𝑔𝑡𝑖 𝑣𝑎𝑖𝑘𝑢̨ 𝑘𝑎𝑚𝑏𝑎𝑟𝑖𝑢𝑠 𝑣𝑖𝑠𝑎𝑠 𝑣𝑎𝑙𝑠𝑡𝑦𝑏𝑖𝑛𝑒𝑠 𝑖̨𝑠𝑡𝑎𝑖𝑔𝑎𝑠, 𝑘𝑢𝑟𝑖𝑜𝑠𝑒 𝑑𝑖𝑟𝑏𝑎 𝑠̌𝑖𝑚𝑡𝑎𝑠 𝑖𝑟 𝑑𝑎𝑢𝑔𝑖𝑎𝑢 𝑑𝑎𝑟𝑏𝑢𝑜𝑡𝑜𝑗𝑢̨, 𝑛𝑢𝑜 2023 𝑚𝑒𝑡𝑢̨ 𝑝𝑟𝑎𝑑𝑧̌𝑖𝑜𝑠 𝑖̨𝑝𝑎𝑟𝑒𝑖𝑔𝑜𝑗𝑜 𝑉𝑎𝑖𝑘𝑜 𝑡𝑒𝑖𝑠𝑖𝑢̨ 𝑎𝑝𝑠𝑎𝑢𝑔𝑜𝑠 𝑖̨𝑠𝑡𝑎𝑡𝑦𝑚𝑎𝑠.

Kas nutiko Klaipėdoje❓ Nuo 2023 metų ne tik NEįrengė vaikų kambario Savivaldybės administracijos darbuotojų vaikams, bet dar KAIP „BONUSĄ“ PADIDINO DVIGUBAI MOKESČIUS (už prailgintą grupę mokykloje) pradinukams iki 60 Eur tam, kad tikrai Klaipėdiečių šeimoms būtų MAKSIMALIAI NEPATOGU auginti vaikus Klaipėdos mieste. Apie darželių trūkumą jau nebesiplėsiu.
Tuo tarpu Vilniuje ne tik įrengtas administracijos darbuotojų vaikams vaikų kambarys, bet ir po pamokų vaikai nemokamai gali pasilikti mokyklose prailgintose grupėse. Taip taip .. nereikia mokėti po 60 eur/mėn.

Vaikams Lietuvos miestuose įrengiamos erdvės leidžia mažuosius atsivesti į darbą ir ramiai dirbti čia pat laiką leidžiant kartu su savo atžalomis. Miestai rūpinasi savo darbuotojų darbo ir asmeninio gyvenimo balansu, psichologine sveikata, lojalumu ir motyvacija.
Deja… bet ne Klaipėdoje.

Tad grįžtant prie žodžio iš M raidės… panašu, kad tai ne meilė Klaipėdos šeimoms, o tik Mobingas.

Klaipėdos mere, jei nesugebate pasirūpinti visos Klaipėdos vaikais, gal laikas bent administracijos darbuotojų vaikais pasirūpinti ir parodyti pavyzdį kitoms Klaipėdos įstaigoms?

Daugiau skaitykite: https://skrupskeliene.lt