Lina Skrupskelienė. Padėkime išsaugoti mūsų Klaipėdos vaikų ligoninę.

Trumpai apie klausimą, kuris šiuo metu verda Klaipėdos mieste ir liečia mūsų mažiausius – vaikus.

Kas vyksta? Yra siūloma Klaipėdos vaikų ligoninę prijungti prie Klaipėdos universitetinės ligoninės, kuri kovoja su didžiulėmis finansinėmis problemomis. 💡 Tai išties kelią didelį nerimą.

𝐊𝐨𝐝ė𝐥 𝐭𝐚𝐢 𝐬𝐯𝐚𝐫𝐛𝐮?

𝐕𝐚𝐢𝐤ų 𝐬𝐯𝐞𝐢𝐤𝐚𝐭𝐚 – mūsų prioritetas. Vaikų ligoninė – tai saugumo uostas mūsų mažiesiems klaipėdiečiams ir jų šeimoms. Jų specializuotos paslaugos yra nepakeičiamos.

𝐅𝐢𝐧𝐚𝐧𝐬𝐢𝐧ė𝐬 𝐛ė𝐝𝐨𝐬. KUL jau skęsta skolose. Ar tikrai norime, kad mūsų vaikų sveikatos priežiūra atsidurtų tokioje pačioje situacijoje?

𝐌𝐚𝐧𝐨 𝐛𝐚𝐥𝐬𝐚𝐬. Ankstesniuose balsavimuose aiškiai išreiškiau nepritarimą Vaikų ligoninės prijungimui prie KUL. Mano pozicija nesikeičia!

𝐊ą 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐞 𝐩𝐚𝐝𝐚𝐫𝐲𝐭𝐢? 🤔

𝐑𝐞𝐢𝐤𝐢𝐚 𝐢𝐞š𝐤𝐨𝐭𝐢 𝐬𝐩𝐫𝐞𝐧𝐝𝐢𝐦ų, kurie užtikrintų abiejų ligoninių stabilumą ir leistų toliau teikti aukštos kokybės paslaugas.

𝐃𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐢𝐦ė𝐬 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚. Kuo daugiau žmonių žinos apie šią situaciją, tuo didesnį spaudimą galėsime daryti sprendimų priėmėjams. Vaikų ligoninės prijungimą prie KUL iniciavo dalis Seimo narių (jų tarpe ir kalipėdietis Seimo narys A.Petrošius).

𝐑𝐨𝐝𝐲𝐤𝐢𝐦𝐞 𝐩𝐚𝐥𝐚𝐢𝐤𝐲𝐦ą. Palaikykime mūsų vaikų ligoninės kolektyvą ir rodykime, kad jų darbas ir pastangos yra vertinami. Klaipėdos vaikų ligoninė

Padėkime išsaugoti mūsų vaikų ligoninę! Jūsų viešai skelbiama nuomonė gali pakeisti Seimo narių prastas idėjas. ✨

Pasidalinkime šia žinute ir išsaugokime mūsų kokybišką vaikų sveikatos priežiūrą Klaipėdoje!