Lietuvos Supermiestas didele ir dosnia širdimi

Ar buvo abejojančių, kad Klaipėda yra pats tikriausias Lietuvos Supermiestas? Tam, kad tuo įsitinkintum, tereikia sudalyvauti unikalioje kasmetinėje Jūros šventėje, pašėlti kartu su džiazo mylėtojais vieninteliame Lietuvoje nemokamame ir po atviru dangumi vykstančiame Pilies džiazo festivalyje, pasigrožėti didžiaisiais burlaiviais per regatas ar paplaukioti mažaisiais laiveliais laivų parado metu. Klaipėda įrodė, kad yra miestas su laisvės polėkiu, pakviesdamas visus klaipėdiečius į miesto mero inauguraciją, kurioje galėjo dalyvauti kiekvienas, besididžiuojantis miesto pasirinkimu – meru Vytautu Grubliausku.

Nors turbūt nė vienas klaipėdietis neabejojo, kad mūsų miestas yra vertas Supermiesto vardo, vis tik smagu, kad šis titulas buvo apgintas šalies mastu. Klaipėdai laimėjus LNK televizijos projektą „Lietuvos Supermiestas“ ir dovanų gavus 50 televizorių, uostamiestis dar kartą įrodė, kad sugeba daryti stebuklus.

Supermiestas Klaipėda pirmuosius iš projekte laimėtų televizorių padovanojo kaimynams –  Plungės ir Skuodo rajonų socialinėms įstaigoms. Televizoriais pradžiuginti Plungės vaikų globos namų bei Plungės parapijos senelių globos namų gyventojai, taip pat ir Skuodo senelių namų bendruomenė bei Klaipėdos rajono socialinės įstaigos. Dar 14 naujų „Samsung“ televizorių netrukus praturtins ir Klaipėdos socialinių įstaigų buitį.

Likusieji televizoriai buvo parduoti asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ valdybos narių, rėmusių ir kuravusių Klaipėdos miesto komandą bei gerbėjų štabą televizijos projekte, inicijuotame labdaros koncerte-aukcione. Kad pergalės televizijos projekte pergalės vaisiais turi džiaugtis visi prie jos prisidėję klaipėdiečiai, uostamiesčio komandos štabas apsisprendė dar projekto finalo išvakarėse. Nutarta, kad televizoriai bus parduoti labdaros aukcione, o už surinktus pinigus bus įrengta šiuolaikiška, graži, saugi, visus Supermiesto vaikus džiuginanti žaidimų aikštelė. Tad Klaipėdos muzikiniame teatre vykusiame labdaros koncerte-aukcione kiekvienas, kurio krūtinėje plazda didelė ir dosni širdis, turėjo galimybę nusipirkti televizorių ir taip prisidėti prie naujos super vaikų žaidimų aikštelės uostamiestyje įrengimo.

 „Tiesiog širdis džiaugiasi. Juk televizoriai buvo  padovanoti miesto bei kaimyninių rajonų socialinėms įstaigoms ir globos namų mažiesiems augintiniams. Labai džiaugiuosi, kad nepamirštame kiekvieno žmogaus, kad galime ir norime dalintis su tais, kuriuos nuskriaudė likimas. Fantastiška idėja už aukcione surinktas lėšas įrengti vaikų žaidimo aikštelę. Juk kiekviena mama džiaugiasi matydama žaidžiantį ir krykštaujantį savo vaiką, o kur garsiau girdimas vaikų juokas jei ne žaidimų aikštelėse?“ –  pakilia nuotaika dalinosi Liberalų sąjūdžio kandidatė naujuose Seimo rinkimuose Diana Stankaitienė, ne tik pati nusipirkusi, bet ir paraginusi net du televizorius įsigyti Eugenijų Gentvilą.

Drauge su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku super vaikų žaidimų aikštelei jau išrinkta vieta – ji iškils parke prie Danės upės. Aikštelę planuojama atidaryti Jūros šventės metu. Čia bus įamžinti ir įmonių bei geradarių, kurie skyrė lėšų aikštelės įrengimui, vardai – tarp jų ir liberalų Dianos Stankaitienės ir Eugenijaus Gentvilo.

PARSISIŲSKITE DIANOS STANKAITIENĖS RINKIMINĮ LAIKRAŠTĮ

PARSISIŲSKITE DIANOS STANKAITIENĖS RINKIMINĮ LANKSTUKĄ

PARSISIŲSKITE DIANOS STANKAITIENĖS RINKIMINĮ ATVIRUKĄ