Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio numeris savivaldos rinkimų biuleteniuose – 143!

Antradienį, partijų atstovai ištraukė rinkimų numerius. Dėl didelio nepriklausomų kandidatų skaičiaus rinkimų numeriai šiemet buvo triženkliai. Liberalų sąjūdžiui atiteko 143 numeris.

„Iš viso yra 145 partijų numeriai. Tad rinkimų dieną Liberalų sąjūdžio reikės ieškoti sąrašo pabaigoje. Nors sąraše – paskutiniai, tačiau savo idėjomis esame pirmieji“ – sako centrinio rinkimų štabo vadovas Šarūnas Gustainis.

„Liberalai. Sveiko proto dešinieji.“ Su tokiu šūkiu liberalai eina į savivaldybių tarybų rinkimus ir žada išsiskirti rinkimų kampanijos maratone.

Kalbėdami apie veiklią savivaldą liberalai lieka ištikimi savo idėjoms. „Konkurencija, skaidrumas, atsakomybė – remdamiesi šiais principais mes veikiame Vyriausybėje ir įgyvendinamame savo programą savivaldybėse. Nebijome pasisakyti, kas esame ir kalbame su rinkėjais tiesiai ir atvirai.“, – pabrėžia partijos lyderis Eligijus Masiulis.

Liberalų sąjūdžio savivaldybių tarybų rinkimų programą galite parsisiųsti čia.

Savivaldybių tarybų rinkimai vyks vasario 27 dieną. Šiuose rinkimuose ketina dalyvauti 23 partijos ir 519 nepriklausomų kandidatų. Pasak, Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko Zenono Vaigausko, tai rekordinis kandidatų skaičius.