Liberalų Sąjūdžio sąskrydis Jonavoje – dalinamės geriausiais įspūdžiais

Puiki atmosfera, žaisminga nuotaika, intelektualūs ir išradingi žmonės. Pirmiausiai noriu padėkoti Klaipėdos liberalų komandai, kuri ne tik ryškiai sudalyvavo renginyje bet ir buvo įvertinta net 3 trofėjais.

🥇Klaipėdos skyrius buvo nepralenkiamas protmūšyje ir laimėjo pirmą vietą.
🏆Agnė Paulauskienė ypatingai ir atskirai įvertinta už geriausią komunikaciją tarp visų Lietuvos skyrių. Didžiausi sveikinimai mūsų Agnei!
🏆Liberalai iš visos Lietuvos balsavo ir rinko geriausią Liberalų politinę iniciatyvą 2023. Esu labai maloniai nustebęs, kad daugiausiai palaikymo susilaukė „Artimas Artimas“ pagalbos ukrainiečiams fondo veikla. Yra dvigubai smagiau, kada tavo idėjas ir kasdienius darbus pastebi ir įvertina bendražygiai visoje Lietuvoje. Visos komandos vardu noriu padėkoti Lietuvos liberalams, kurie palaiko ir remia šią iniciatyvą

👏Tariu didelį ačiū sąskrydžio organizatoriams bei visiems kolegoms, bičiuliams, su kuriais teko pasilabinti, pabendrauti, kurie seka Klaipėdos skyriaus ir mano, kaip šviežaus pirmininko veiklą socialiniuose tinkluose.

🫶Visada esate mielai laukiami Klaipėdoje, o geros emocijos patirtos sąskrydyje, tegul visiems mums būna pozityviu stimulu aktyviai veikti ateityje ir įgyvendinti liberalias idėjas.