Liberalų sąjūdis siekia tapti pagrindine dešiniąja partija

„Liberalai. Sveiko proto dešinieji“. Su tokiu šūkiu Liberalų sąjūdis eina į savivaldybių rinkimus. Sausio 8 d. į partijos Tarybos posėdį susirinkę Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio tarybos nariai patvirtino rinkimų strategiją ir sąrašus savivaldybių rinkimuose.

Partijos lyderis Eligijus Masiulis pažymėjo, jog liberalai lieka ištikimi savo idėjoms. „Konkurencija, skaidrumas, atsakomybė – remdamiesi šiais principais mes veikiame Vyriausybėje ir įgyvendinamame savo programą savivaldybėse. Nebijome pasisakyti, kas esame ir kalbame su rinkėjais tiesiai ir atvirai.“

„Dešiniųjų pažiūrų rinkėjai palankiai vertina Liberalų sąjūdžio pasiūlymus kaip galima sumažinti šildymo kainas, užtikrinti vaikų saugumą ir tvarkyti kelių ir gatvių būklę“ – sakė liberalų rinkimų štabo vadovas Š. Gustainis. „Net tie, kurie sako, jog anksčiau balsavo už konservatorius, palankiai vertina mūsų partijos veiklą. Lietuvoje yra daug dešiniųjų pažiūrų rinkėjų, kurie balsuos už racionalią ir nuoseklią politinę jėgą.“

Partijos daryti rinkėjų tyrimai rodo, kad, atmetus senjorus, Liberalų sąjūdis populiarumu lenkia kitas dešiniąsias partijas. Tokie tyrimai, tiriantys tik į rinkimus ateisiančius rinkėjus paprastai yra tikslesni, negu įprastiniai visuomenės nuomonės tyrimai.

Liberalų sąjūdis savivaldos rinkimuose kelia virš 1500 kandidatų visose šalies savivaldybėse. Liberalų lyderis Klaipėdoje – Eugenijus Gentvilas, Kaune – Rimantas Mikaitis, Vilniuje – Arūnas Štaras, Šiauliuose – Vaidotas Bacys, Panevėžyje – Laimutis Sėdžius.