Liberalų komanda „Drakonų” laivų lenktynėse įveikė konkurentus

 

Jūros šventės metu Danės upėje buvo surengtos vikingų „Drakonų“ laivų lenktynės, kuriose šiemet pirmą kartą jėgas išbandė ir LR liberalų sąjūdžio komanda.
Šaunioji Liberalų komanda:  Eugenijus Gentvilas, Simona Gentvilas, Eligijus Masiulis, Antanas Guoga, Audrius Vaišvila, Lina Skrupskelienė, Valerijus Bogūnas, Justinas Liubinskas, Deivis Bilkštis, Aurimas Mockus ir pagalbininkas Julius Radauskas.
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos organizuojamose mažųjų vikingų laivų lenktynėse šiemet dalyvavo net 26 komandos. 
Dar penktadienio vakarą liberalų komanda pradėjo kelias valandas truksiančias treniruotes. Jos metu netikėtai Audriui Vaišvilai lūžo irklas, tačiau tai nesutrukdė tęsti treniruotės. 
Šeštadienio varžybose LR liberalų sąjūdžio komanda varžėsi ir jėgas išbandė su Darbo partija (leiboristais). 
Jau pirmomis starto minutėmis liberalų komanda išsiveržė į priekį. Klaipėdiečių ir miesto svečių palaikymas bei plojimai padėjo liberalų komandai ženklią persvarą išlaikyti iki pat finišo tiesiosios. Komanda žinojo, kad svarbiausia irkluojant ne jėga, o komandos vieningumas ir taktika, kurie ir padovanojo liberalams medalius.
Nors iškopti į finalą ir nepavyko, tačiau sulaukusi žiūrovų palaikymo, liberalų komanda nusprendė ir kitais metais išbandyti jėgas šiose varžybose.

Jūros šventės metu Danės upėje buvo surengtos vikingų „Drakonų“ laivų lenktynės, kuriose šiemet pirmą kartą jėgas išbandė ir LR liberalų sąjūdžio komanda. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos organizuojamose mažųjų vikingų laivų lenktynėse šiemet dalyvavo net 28 komandos.

Šaunioji Liberalų komandą sudarė žinomi veidai:  Eugenijus Gentvilas, Simona Gentvilas, Eligijus Masiulis, Antanas Guoga, Audrius Vaišvila, Lina Skrupskelienė, Valerijus Bogūnas, Justinas Liubinskas, Deivis Bilkštis, Aurimas Mockus ir pagalbininkas Julius Radauskas.

Dar penktadienio vakarą liberalų komanda pradėjo kelias valandas truksiančias treniruotes. Jos metu netrūko įsimintinų akimirkų ir vertingų patarimų, kurie sutelkė liberalų komandą veningam darbui. Nors Audriui Vaišvilai lūžo irklas, tačiau tai nesutrukdė tęsti treniruotės. 

Šeštadienio varžybose LR liberalų sąjūdžio komanda varžėsi ir jėgas išbandė su Darbo partija (leiboristais). 

Jau pirmomis starto minutėmis liberalų komanda išsiveržė į priekį. Klaipėdiečių ir miesto svečių palaikymas bei plojimai padėjo išlaikyti ženklią persvarą iki pat finišo tiesiosios. Komanda žinojo, kad svarbiausia irkluojant ne jėga, o komandos vieningumas ir taktika, kurie ir padovanojo liberalams medalius.

Nors iškopti į finalą ir nepavyko(užimta garbinga 10-a vieta), tačiau sulaukusi žiūrovų palaikymo, liberalų komanda nusprendė ir kitais metais išbandyti jėgas šiose varžybose.

Nuotraukų galerija iš varžybų.
Video iš  treniruotės