Kviečiame! Diskusija apie miesto 2013 m. savivaldybės veiklas ir biudžetą!

Mieli miestiečiai,

išgirdę žinią, kad savivaldybė taupo pinigus ar skolinasi jų pritrūkusi, mes suklustame. Kodėl? Juk nuolat mokame rinkliavas, įvairius mokesčius, naudodamiesi įvairiomis infrastruktūromis ir savivaldybės teikiamomis paslaugomis. Tačiau, ar tikrai viskas taip paprasta, kaip gali pasirodyti?

Pasak vicemero ir Finansų komiteto nario A. Šulco, savivaldybė taupo, tačiau nebijo investuoti vardan meistiečių gerbūvio: sumažinta atliekų tvarkymo rinkliava,  viešojo transporto bilietų kaštai, statomi požeminiai konteineriai, gerinama viešųjų paslaugų kokybė bei infrastrukūra. Miesto finansų ir veiklų koordinavimas be išimčių turi būti grįstas racionaliais sprendimais.

Tad siūlome Jums galimybę iš pirmų lūpų išgirsti ir suprasti pinigų srautų judėjimą mūsų savivaldybėje ir išsiaiškinti, kur-kam-kaip naudojami mūsų miesto finansai.

Diskusijos viešnios – dvi profesionalės, daug metų dirbančios miesto savivaldybėje ir geriau nei bet kas kitas išmanačios savivaldybės biudžetą ir veiklas: Indrė Butenienė – KMSA Strateginio planavimo skyriaus vedėja, ir Rūta Kambaraitė – KMSA Finansų skyriaus vedėja, renginio pradžioje pristatys metinius veiklos ir biudžeto planus. Išgirsime, kokios veiklos bus vykdomos šiais metais ir kaip valdomos mūsų savivaldybės pajamos ir išlaidos.

Nuoširdžiai laukiame visų besidominčių, tikimės ypatingai gyvos diskusijos ir daugybės komentarų bei klausimų mūsų pašnekovėms.

VIETA: Danės g. 9, Klaipėda
LAIKAS: 2013-02-19, 17:30

Nuoširdžiai,
Klaipėdos liberalai