Konservatoriai juokauja apie liberalų reklamą: psichiatrinėje visi mano esantys sveiko proto

Savivaldos rinkimams artinantis Liberalų sąjūdžio politikai rinkėjus bando pritraukti deklaruodami esą sveiko proto dešinieji, tuo metu konservatoriai juokauja, kad psichiatrijos ligoninėje taip pat visi manosi esantys sveiko proto. Patys liberalai sako savo šūkiu nenorėję parodyti, kad kiti dešinieji nepasižymi sveiku protu, tiesiog taip norėjo parodyti rinkėjams, jog sprendimus priima racionaliai.

„Atsakant juokais, tai jeigu paklaustumėte psichiatrinėje ligoninėje, ar jie visi laiko save sveiko proto, turbūt dauguma atsakytų, kad sveiko proto. Todėl kai žmonės patys save apibūdina, aš daug reikšmės neteikčiau“, – sakė konservatorius Jurgis Razma, pabrėžęs, kad konservatoriai-krikdemai yra centro dešinieji.

Liberalų sąjūdžio rinkimų štabo vadovas Šarūnas Gustainis savo ruožtu teigia, kad šūkis buvo konstruotas žvelgiant į savo partijos atstovų teigiamus bruožus, o ne niekinant kitus dešiniuosius.

„Mes tą šūkį kūrėm ne žiūrėdami į kitus, o žiūrėdami į save, vertindami save, savo požiūrį, savo galimybes. Mes nusprendėm, jog laikome save pakankamai racionaliais, turinčiais sveiko proto krizinėse situacijose, kurioje šiandien yra Lietuva, tai taip ir vertiname“, – sakė Š. Gustainis.

<<>>