KLJO: Ar pasitikite dabartine Klaipėdos miesto savivalda?

Vasario 5 dieną, Klaipėdos liberalaus jaunimo organizacijos nariai vykdė žmonių apklausą, klausdami, ar jie pasitiki dabartine, kadenciją baigiančia, Klaipėdos miesto savivaldybės taryba. Gatvėje žmonėms buvo dalinami lapeliai, kuriuos jie turėjo mesti į dėžutes: jei pasitiki tarybą į geltoną, jei nepasitiki – į mėlyną, tarsi balsuoti rinkimuose.

Prieš laikrodžiui išmušant dvyliktą valandą, Klaipėdos jaunieji liberalai pradėjo savo kelionę po miestą, net pliaupiant lietui, kurio KLJO nariai nepabūgo ir drąsiai kalbino žmones dalyvauti šioje apklausoje. Akcija buvo vykdoma visame senamiestyje, jaunieji liberalai marširavo nuo „Arkos“ iki Senojo turgaus pirmyn ir atgal, kol nusprendė, jog apklausė pakankamai žmonių. Ne retas klaipėdietis teigė neturįs nuomonės,arba esąs „per vidurį“, bet dauguma išdrįso išreikšti savo nuomonę. Jauniesiems liberalams pavyko užkalbinti beveik šimtą žmonių, o jų balsai pasisiskirstė taip: 34% džiaugėsi dabartinės savivaldybės tarybos darbu, o 66% nuspręndė, jog dabartiniams tarybos nariams reikėjo labiau pasistengti.

„Šia akcija stengėmės išsiaiškinti patys, kaip miestiečiai reaguoja į dabartinę savivaldą, ar jie patenkinti jos darbu, išklausyti jų nuomones. Mane itin nuliūdino jaunimo pasyvumas šiuo klausimu, nes būtent jauni žmonės išsiskyrė savo apolitiškumu“ – teigė KLJO pirmininkas Saulius Žukauskas.

Klaipėdos liberalų tinklalapio skaitytojus kviečiame pasidalinti savo mintimis ir pasakyti, kokias problemas reikėtų spręsti mūsų mieste.