Klaipėdos šimtukininkams – mero padėka

118 šimtukininkų ir 183 jų pelnyti šimtukai – tokiais brandos egzaminų rezultatais šiemet gali didžiuotis klaipėdiečiai. Viena abiturientė – Klaipėdos licėjaus moksleivė Gustė Čėsnaitė – pelnė net 5 šimtukus: 100 balų įvertinimai puikuojasi lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, biologijos ir chemijos įvertinimų skiltyse. Po 4 šimtukus gavo 3 Klaipėdos abiturientai – „Ąžuolyno“ gimnazijos auklėtiniai Gustė Klimaitė ir Gilbertas Umbražūnas bei Klaipėdos licėjaus auklėtinė Gintarė Venckutė. Dar 10 abiturientų pelnė po 3 šimtukus, 32 jaunuoliai po 2, 72 abiturientai – po 1 šimtuką. Visus šimtukininkus į padėkos šventę pakvietė ir sveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

„Visus čia susirinkusius vienija skaičius šimtas ir gimtasis miestas Klaipėda. Kiekvienas pelnytas šimtukas nėra kažkoks stebuklas, netikėtumas ar dovana iš kažkur, tai yra kruopštaus, nuoseklaus ir daug laiko užėmusio darbo rezultatas. Sveikindamas Jus, tuo pat metu noriu pasakyti, kad turėtumėte šiuos pasiekimus vertinti ir kaip papildomą atsakomybę, nes į Jus dabar dedamos Klaipėdos viltys, Jūsų rezultatai įkvepia mus tikėjimui, kad turite didžiulį potencialą ir jį išnaudosite Klaipėdos miesto ir mūsų valstybės labui. Tai Jūsų pareiga ir atsakomybė prieš gimtąjį miestą“, – sveikindamas abiturientus sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Klaipėdos koncertų salės kiemelyje vykusios padėkos šventės metu visiems šimtukininkams palinkėta sėkmingos studijų pradžios. Geriausiai uostamiestyje egzaminus išlaikiusi Gustė Čėsnaitė neslepia, kad pasirinko medicinos studijas, o puikius egzaminų rezultatus vadina įdėto darbo, nuoseklaus ir kryptingo mokymosi rezultatu.

www.klaipeda.lt