Klaipėdos savivaldybė dalinasi patirtimi

Praėjusią savaitę Klaipėdos savivaldybėje lankėsi gausi Vilniaus miesto savivaldybės administracijos delegacija, kuri domėjosi gerąja uostamiesčio patirtimi kai kuriose paslaugų teikimo gyventojams srityse.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas susitikime sakė, jog Klaipėda yra pasiruošusi ne tik dalintis patirtimi, bet ir išgirsti naujų idėjų, kurias būtų galima „pasiskolinti“ iš sostinės ir pritaikyti uostamiestyje.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė minėjo, jog Klaipėda yra toliau pažengusi atliekų tvarkymo, viešojo transporto, daugiabučių namų administravimo bei kiemų tvarkymo klausimais, todėl perimti patirtį sostinės atstovams yra labai naudinga.

Susitikimo rezultatus apibendrinęs mero pavaduotojas Artūras Šulcas pasidžiaugė, jog tarp dviejų progresyviausių Lietuvos savivaldybių vyksta rezultatyvus bendradarbiavimas.

Artimiausiu metu į Vilnių planuoja vykti Klaipėdos specialistai, kurie domėsis  sostinės patirtimi įmonių valdymo klausimais bei šioje srityje vykdomomis reformomis.