Klaipėdos regiono skyrius partijos valdyboje atstovaus Audronė Balnionienė

Sausio 11 dieną Klaipėdoje įvyko Klaipėdos regiono koordinacinės tarybos posėdis. Jo metu buvo išrinktas regiono koordinatorius, kuris taip pat yra regiono atstovas Partijos valdyboje. 

Koordinatoriumi išrinkta ir Klaipėdos regiono liberalus partijos valdyboje atstovaus  Liberalų sąjūdžio Klaipėdos m. skyriaus pirmininko pirmoji pavaduotoja Audronė Balnionienė. Koordinacinės tarybos pavaduotoju patvirtintas Kretingos skyriaus pirmininkas Almantas Skruibys.

Posėdžio metu buvo pasidalinta informacija apie tai, kaip sekasi šiuo metu skyriams, kaip vyksta rinkimų į Seimą kampanijos strategavimas ir darbai. 

Posėdyje dalyvavo Liberalų sąjūdžio atsakingasis sekretorius bei centrinio rinkimų štabo vadovas Raimondas Imbrasas ir įgaliotinė skyrių plėtrai Reda Grigienė. Vyko diskusija apie bendros partinės rinkiminės kampanijos aspektus.

Sutarta, kad į sekantį Klaipėdos regiono posėdį bus pakviesti viso regiono kandidatai į Seimą vienmandatėse apygardose. Planuojama kartu su kandidatais aptarti Klaipėdos krašto ideologinius pagrindus.Klaipėdos regiono vardu sveikiname išrinktus partijos regionų koordinatorius ir linkime visiems sėkmingo starto.