Klaipėdos merui padės 16 visuomeninių patarėjų

Meras Vytautas Grubliauskas subūrė visuomeninių patarėjų komandą, su kuria susitiko ir jai įteikė pažymėjimus iš karto po šeštadienio inauguracijos iškilmių.

16 klaipėdiečių patarinės ir padės merui apsisprendžiant priimant specifinius spendimus visos ketverių metų kadencijos metu. Šių patarėjų ratą sudaro gydytojų, studentų, žurnalistikos, neįgaliųjų ir verslo klausimus puikiai išmanantys miestiečiai bei kiti iniciatyvūs miesto gyventojai.

„Net ir patyrę politikai nėra visažiniai ir to pripažinimas yra kelio pradžia į didesnį įsiklausimą ir geresnius sprendimus miesto labui. Tuo vadovaudamasis ėmiausi formuoti šią visuomeninę patarėjų grupę, kuri nešališkai ir profesionaliai padės suvokti skirtingų sričių padėtį ir iššūkius. Su šia patarėjų komanda jausiuosi žymiai tvirčiau priimdamas svarbius politinius sprendimus ateityje,“ – apie savo iniciatyvą pasakoja meras.

Visuomeniniai mero patarėjai:

Regina Ševelkaitienė; Mindaugas Mizaras; Alvydas Česas; Edmundas Kvederis; Michail Andrijanov; Valdemaras Puodžiūnas; Aurima Švedaitė; Jolanta Norkienė; Eglė Skuodaitė; Laimonas Urbikas; Bartautė Daiva Barišauskaitė; Edgaras Norkus; Audronė Jomantienė; Jelena Urbonienė; Teisutis Matulevičius; Edita Mejaraitė-Zenkevičienė.