Klaipėdos meras, vicemerai ir sekretoriatas keliasi į buvusią rotušę

Nuo pirmadienio (birželio 20 d.) Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, vicemerai Artūras Šulcas, Vytautas Čepas, mero patarėjas bei sekretoriato darbuotojai pradės darbą naujoje vietoje. Šį persikėlimą paskatino nuo Klaipėdos apskrities viršininko administracijos panaikinimo nenaudojamos ir tuščios patalpos Danės g. 17. Taip miesto valdžia į rotušę sugrįžta po 67 m. pertraukos.

Meras V. Grubliauskas įsikurs buvusiame apskrities viršininko kabinete 2-ame aukšte. Pirmadienį jis priims ir pirmuosius svečius – Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vadovus. Meras patikino, kad ryšys tarp miesto valdžios ir savivaldybės administracijos nesumažės, nes naudojant šiuolaikines komunikacines priemones darbai bus atliekami be jokių trukdžių.

Kaip ir anksčiau, meras priiminės gyventojus Klaipėdos miesto savivaldybėje Liepų g. 11, o registracija į priėmimus vyks ir Liepų gatvėje, ir Danės gatvėje. Dėl registracijos skirtingose vietose keblumų nesusidarys, jie bus bendrai derinami. Visi telefonų numeriai, kuriais bus galima susisiekti su meru ir jo komanda, išliks nepakitę.

Buvusios Rotušės patalpose bus įrengtas pasitarimų kambarys. Ateityje naujose patalpose vyks ir savivaldybės tarybos posėdžiai.

Buvęs mero kabinetas neliks tuščias. Jame dirbs Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė. Vicemerai savo ankstesnes darbo vietas užleis savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojams.