Klaipėdos liberalų skyriaus pirmininkas Artur Truš. Liberalai Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje: pozityvūs EP rinkimų rezultatai

Praėjusį sekmadienį vykę Europos Parlamento rinkimai vėl parodė, kad Klaipėdoje liberalai yra vertinami ir palaikomi. Nors tenka apgailestauti, kad ne visi mūsų rinkėjai atėjo prie balsadėžių, rezultatai vis tiek yra pozityvūs ir įkvepiantys.

Analizės rodo, kad mūsų rinkėjai praėjusį sekmadienį pasirinko poilsį ir nesureikšmino šių rinkimų. Tačiau gera žinia yra ta, kad per Seimo rinkimus liberalų rinkėjas yra ganėtinai aktyvus ir tai teikia pozityvių vilčių ateičiai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems žmonėms, kurie palaikė liberalus šiuose rinkimuose, ypatingai daug balsų gavo sąraše kandidatavę klaipėdiečiai: Eugenijus Gentvilas, Edmundas Kvederis, Artur Truš ir Gintaras Vaičekauskas.

Labai džiugu, kad net dvi liberalios partijos turės atstovus Europos Parlamente. Liberalų sąjūdis ir toliau Europos Parlamente turės vertinamą ir didelę patirtį turintį atstovą – Petrą Auštrevičių.

Partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kalbėdama apie liberalų pasiektą rezultatą, teigia: „Tikslas buvo iškovoti vieną mandatą, tikslas yra pasiektas.“

Šie rinkimai dar kartą patvirtino, kad liberalai yra vertinami ir palaikomi, o tai įkvepia ir skatina toliau aktyviai dirbti bei siekti geresnės ateities mūsų šaliai.

Dėkojame visiems rinkėjams už jūsų pasitikėjimą ir paramą.