Klaipėdos liberalai žengia į rinkimus su stipria komanda

Liberalų sąjūdžio komanda Klaipėdoje rinkosi į visuotinį susirinkimą, kuriame sprendė kas atstovaus liberalus rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose uostamiestyje. Danės, Pajūrio, Baltijos ir Marių apygardose už sveiko proto dešinę susirinkimas įpareigojo kovoti Lina SkrupskelienėArtur Truš, Simoną Gentvilą ir Edmundas Kvederis.

🔸 Kam Klaipėdos gyventojai patikės savo balsus ir viltis?

🙋🏼‍♀️ Lina Skrupskelienė – ilgametė Klaipėdos miesto tarybos narė, Liberalų sąjūdžio steigėja, šiuo metu dirbanti švietimo srityje. Atstovauja paprastą klaipėdiečio šeimą, kovoja už vietas darželyje, prieš- vis didėjančius mokesčius. Sukaupusi didelę patirtį politiniame miesto gyvenime per daugiau nei 18 metų aktyvios veiklos, siūlo valdžiai atsigręžti į paprastą dirbančią šeimą ir dėti visas pastangas, kad joms kurtis mūsų šalyje būtų kuo geresnės sąlygos.

🙋🏻‍♂️ Artur Truš – Klaipėdos liberalų sąjūdžio skyriaus pirmininkas, kurio gyvenimas yra tiesiogiai susijęs su jūra, ne tik kaip jūrininkų įdarbinimo bendrovės įkūrėjo ir vadovo, bet ir kaip žmogaus, kuris nuoširdžiai rūpinasi savo bendruomenės gerove. Artur Truš yra jūrininkų įdarbinimo bendrovės įkūrėjas ir vadovas, Lietuvos jūros kapitonų asociacijos narys, labdaros ir paramos fondo Artimas artimas įkūrėjas ir savanoris, Lietuvos jūrininkų įdarbinimo įmonių asociacijos įkūrėjas, Klaipėdos miesto savivaldybės Saulutės seniūnaitijos seniūnaitis.

🙋🏼‍♂️ Simonas Gentvilas – antrą kadenciją LR Seime uostamiestį atstovaujantis klaipėdietis, visada atsiliepia į miesto įstaigų, įmonių ir uosto poreikius. Didelė patirtis dirbant savivaldoje, asmeninis ryšys su klaipėdiečiais, leidžia Simonui puikiai atstovauti mus parlamente. Kaip Aplinkos ministras Simonas Gentvilas padeda Klaipėdai išnaudoti savo potencialą, bet kartu griežtai žiūrėti į taršos atvejus. Sustabdyta Klasco metalo rūdos krova, Grigeo tarša lydi kiti darbai kurie leidžia miestui plėstis- Neringos dviračių takų rekonstrukcija, valstybinė NŽT reforma, suteikusi savivaldai daugiau galimybių, Smiltynės istorinės legendos atkūrimas, išsaugotas Girulių miškas, šiluminės jėgainės „Geoterma“ perdavimas savivaldai ir dar daug „plika akimi“ nematomų darbų ir vizijų, kurios kasdien turi kovoti su pragmatiška kasdienybe ir ekonominiu efektyvumu už išlikimą.

🙋🏻‍♂️ Edmundas Kvederis – kelių ekonomikos vadovėlių ir knygų bendraautorius. Įtrauktas į „Sėkmingiausios Lietuvos asmenybės pasaulyje“ enciklopediją. Už vaikų paruošimą tarptautiniams ekonomikos ir verslumo konkursams ne kartą pagerbtas LR Prezidentūroje. Aktyvus pilietis, siekiantis kurti gražesnę ir geresnę Lietuvą. Nuo 2019 m. Klaipėdos miesto tarybos narys. Jo indėlis į vaikų švietimą ir jų skatinimas domėtis ekonomika ir verslumu, suteikiant jiems tarptautinės patirties, rodo jo įsipareigojimą kurti išsilavinusią ir konkurencingą ateities kartą.

Pasak LS Klaipėdos m. skyriaus pirmininko Artur Truš: „Liberalų sąjūdis kelia sau aiškų tikslą – laimėti rinkimus į LR Seimą visose keturiose Klaipėdos miesto apygardose. Mūsų patvirtinti kandidatai yra patyrę politikai, savo darbais pelnę miesto ir visos Lietuvos rinkėjų pasitikėjimą, todėl esu tikras, jog šie rinkimai mums bus itin palankūs, juolab, kad augantis liberalų rinkėjų skaičius leidžia tikėti, jog liberalai taps dominuojančia dešiniąja jėga artėjančiuose rinkimuose į Seimą“.

🔸 Daugiamandatėje apygardoje patvirtintas kandidatų sąrašas

Be vienmandatėse apygardose išrinktų kandidatų, Klaipėdos liberalų susirinkimo metu taip pat buvo patvirtintas kandidatų sąrašas daugiamandatėje apygardoje, parodant liberalų pasirengimą atstovauti plačiajai visuomenei ir įgyvendinti liberalios politikos tikslus visoje šalyje. Šis sąrašas atspindi liberalų siekį pateikti rinkėjams kompetentingus, įvairių sričių atstovus, kurie galėtų įnešti reikšmingų pokyčių į Lietuvos politinį ir socialinį gyvenimą.
Rinkimai – ypatingas procesas. Tai mūsų galimybė išreikšti, kokioje šalyje norime gyventi, o Klaipėdos liberalų komanda yra pasiryžusi klausytis ir veikti mūsų visų, rinkėjų, labui.