Klaipėdos liberalai sieks persikraustyti į raštinę, kurią bus patogiau pasiekti miestiečiams

Liberalų sąjūdis, kuriam priklauso rotušėje dirbantys ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, ir jo pavaduotojas Artūras Šulcas, uostamiesčio savivaldybės paprašė, jog panaudai trejiems metams būtų perduotos patalpos, esančios Danės g. 9. Tai reiškia, jog politikams reikėtų susimokėti tik komunalinius mokesčius, o nuoma nebūtų imama.

Beveik 88 kv. m pločio patalpose anksčiau buvo įsikūręs Lietuvos krikščionių demokratų partijos Klaipėdos skyrius. Kai ši partija susijungė su konservatoriais, savivaldybė paprašė patalpas grąžinti, nes Tėvynės sąjungai yra panaudai perduotos patalpos Liepų g. 3.

Liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyrius šiuo metu yra įsikūręs Liepų g. 49 esančiose patalpose, kurios taip pat priklauso savivaldybei ir partijai yra perduotos panaudos sutartimi.

„Mes esame dideli, mūsų daug, todėl šiose patalpose paprasčiausiai nebetelpame. Kai reikia suorganizuoti eilinį susirinkimą, ateina 60-70 žmonių, kuriems net nėra vietos atsisėsti“, – Liberalų sąjūdžio Klaipėdos skyriaus pirmininkas Artūras Šulcas aiškino, kodėl partija nori persikraustyti į miesto centrą.

Jo teigimu, prie pastato Liepų g. 49 taip pat trūksta vietų statyti automobilius, partijos būstinę sunku pasiekti garbaus amžiaus žmonėms, nes iki jos nevažiuoja viešasis transportas.

„Galiu iškart pasakyti, jog Liberalų sąjūdis patalpų nenusiaubė. Tai nėra priežastis, kodėl išsikraustome“, – savivaldybės Turto komitete kaltinimams už akių užbėgo šios partijos atstovas Eugenijus Gentvilas.

Liepų g. 49 esančios patalpos išties atrodo prastai, nes jose neseniai įvyko vandentiekio avarija. Tačiau patalpos buvo apdraustos, todėl esą iš draudimo gautų lėšų politikai jas ir suremontuos bei tvarkingas atiduos savivaldybei.

A.Šulcas teigė, kad partija savo lėšomis pasiryžusi suremontuoti ir Danės g. 9 esančias patalpas, jei jas panaudos sutartimi perduos savivaldybė. Tokį sprendimą dar turi palaiminti miesto taryba.

Šioms patalpoms, anot savivaldybės Turto skyriaus vedėjos Genovaitės Paulikienės, reikalingas kapitalinis remontas.

Ji tvirtino, jog Danės g. 9 esančias patalpas buvo bandoma išnuomoti rinkos kainomis, tačiau niekas nesusidomėjo.

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/miestas/mero-partija-isigeide-bustines-salia-klaipedos-rotuses-376876