Klaipėdos liberalai patvirtino kandidatus į Seimą Klaipėdos apygardose

Neseniai vykusiame Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LRLS) Klaipėdos miesto skyriaus visuotiniame narių susirinkime patvirtinti kandidatai į 2016 m. Seimo rinkimus vienmandatėse apygardose Klaipėdoje.

Marių apygardoje Liberalų sąjūdžio kandidatu vienbalsiai patvirtintas partijos pirmininkas Eligijus Masiulis, šioje apygardoje laimėjęs rinkimus į Seimą jau tris kartus. Baltijos apygardoje liberalus atstovaus Klaipėdos miesto vicemeras Artūras Šulcas, o Danės apygardoje patvirtinta LRLS Klaipėdos m. skyriaus pirmininko, miesto tarybos nario Simono Gentvilo kandidatūra. Pajūrio apygardoje Klaipėdos miesto atstovu siūlomas miesto tarybos narys, seniūnaitis Saulius Liekis, tačiau dėl kandidato šioje apygardoje dar bus tariamasi Regiono taryboje su Palangos ir Nidos miestų atstovais.

Pasak LRLS Klaipėdos m. skyriaus pirmininko Simono Gentvilo: „Liberalų sąjūdis kelia sau aiškų tikslą – laimėti rinkimus į Seimą visose keturiose Klaipėdos miesto apygardose. Mūsų patvirtinti kandidatai yra patyrę politikai, savo darbais pelnę miesto ir visos Lietuvos rinkėjų pasitikėjimą, todėl esu tikras, jog šie rinkimai mums bus itin palankūs, juolab, kad augantis LRLS rinkėjų skaičius leidžia tikėti, jog liberalai taps dominuojančia dešiniąja jėga artėjančiuose rinkimuose į Seimą“.

Apklausos rodo, jog rinkėjų pasitikėjimas LRLS kryptingai auga – dar šių metų kovą už Liberalų sąjūdį balsuoti rengėsi 12,7 proc. rinkėjų, o 2015 m. balandį liberalus palaikė jau 14,8 proc. apklaustųjų.