Klaipėdos liberalai LR laidoje „Ryto garsai”

Penktadienio rytą ankstyvieji praeiviai ir tautodailininkai, sugužėję iš visos Lietuvos į Jūros šventės mugę, stebėjo, kaip prie Muzikinio teatro kuriasi Lietuvos radijo kilnojamoji studija.

Nuo 6.30 val. LR laida "Ryto garsai" visai Lietuvai transliavo pokalbius su miesto, įmonių vadovais ir eiliniais klaipėdiečiais ne tik apie Jūros šventę, bet ir miesto problemas. Prie mikrofono atskubėjo ir tautodailinkas iš Trakų, kuris visai Lietuvai girdint į šuns dienas išdėjo mugės organizatorius. Tad Klaipėdos miesto merui Vytautui Grubliauskui teko taip pat visai Lietuvai aiškintis, kodėl šitaip nutiko. Laidos vedėjai miesto vadovą "pakratė" ir dėl akis badančių pastatų vaiduoklių, kurių "paradą" "Vakarų ekspresas" yra pradėjęs ciklu "Jie daro gėdą mūsų miestui".

Valstybinio jūrų uosto generaliniam direktoriui Eugenijui Gentvilui buvo pateikti irgi pakankamai "kampuoti" klausimai. Vėliau LR žurnalistai "tardė" "Libra Memelensis" leidyklos vadovą Kęstutį Demerecką, brolį pranciškoną Benediktą ir kitus garsius, taip pat niekam plačiau nežinomus klaipėdiečius. "Ryto garsų" laida iš Klaipėdos buvo transliuojama iki 10 val. ryto.

http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/juros-svente-2011/ryto-garsai—klaipedos-sirdyje-612278/