Klaipėdos lengvaatletėms – mero padėka

Klaipėdos meras Vytautas Grublaiuskas padėkos raštais, atminimo dovanomis ir gražiais žodžiais atsidėjojo prieš kelias dienas Europos lengvosios atletikos čempionate žibėjusias klaipėdietes: Liną Grinčikaitę, Nataliją Piliušiną ir Eglę Staišiūnaitę.

Helsinkyje (Suomija) vykusiame 21-ajame Senojo žemyno lengvosios atletikos čempionate L. Grinčikaitė 100 m rungties finale nuotolį įveikė per 11,32 sekundės ir iškovojo bronzos medalį, N. Piliušina 800 m finaliniame bėgime finišavo aštunta (2 min. 6,59 sek.), o E. Staišiūnaitė moterų 400 m barjerinio bėgimo pirmajame pusfinalyje finišavo septinta, o bendrojoje įskaitoje užėmė 15-ąją vietą (58,76 sek.).

Jei E. Staišiūnaitei būtų pavykę pakartoti atrankos bėgimuose pagerintą asmeninį rekordą – 56,58 sekundės – ji būtų pakilusi į vienuoliktąją poziciją.

"Džiaugiuosi, kad Klaipėdos vardas nuskambėjo Europos kontekste. Jūsų rezultatai primena pasauliui, kad Lietuva – puikių lengvaatlečių kalvė. Jūs esate Klaipėdos švyturiai", – negailėdamas pagyros žodžių kalbėjo V. Grubliauskas.

Be to, jis įteikdamas L. Grinčikaitei suvenyrinę olimpinę ugnį pabrėžė: "Tai užuomina, kad olimpinė ugnis turėtų vilioti medalių spindesį. Tikiu, kad Lina gali iškovoti medalį ir Londono olimpinėse žaidynėse. to iš visos širdies ir linkiu."

Laikinai sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėjo pareigas einantis Ignas Pocius pasidžiaugė, kad Klaipėdos lengvaatletės atlieka ir švietėjišką misiją.

"Jūs vaikams įrodėte, kad aukštų rezultatų gali pasiekti ir merginos iš nedidelio miesto, nebūtinai didžiųjų valstybių atstovės. Tai mūsų jaunajai kartai bus postūmis dar labiau stengtis ir siekti savo užsibrėžtų tikslų", – teigė I. Pocius.