Klaipėdoje suburta perspektyvių dviratininkų komanda

Klaipėdoje pristatyta jaunų ir perspektyvių dviratininkų komanda „Klaipėda Cycling Team”, kurios tikslas – kad mūsų krašto atstovai sėkmingai gintų miesto ir Lietuvos vardą tarptautinėse varžybose.

„Šiais metais lenktyniausime jaunių ir jaunimo varžybose Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Belgijoje. Didesnių planų turime 2018 metams”, – sakė šios komandos krikštatėvis Klaipėdos dviračių sporto treneris Vaclovas Šiugždinis.

Anot jo, idėja suburti pajėgią perspektyvių dviratininkų komandą brendo daugybę metų, tačiau iš pradžių reikėjo išauginti gražų jaunų dviratininkų būrį ir tada jau ieškoti rėmėjų.

„Širdis džiaugiasi matant šiuos jaunuolius. Rinkome vaikus, juos auginome. Tas procesas užtruko, tačiau dabar galime pasidžiaugti tuo, ką turime. Jie jau šiandien gali sėkmingai konkuruoti Lietuvoje ir užsienyje”, – sakė V. Šiugždinis.

Beveik visi naujos komandos nariai pastaruosius du sezonus atstovavo Klaipėdos sporto klubui „Vėtrungė”.

Ekipoje, kurią treniruoja Vladimiras Kolesnikovas ir Artūras Šiugždinis, vien klaipėdiečiai: Justas Beniušis, Osvaldas Šakinis, Rojus Adomaitis, Arvydas Birenis, Svajūnas Strakšys, Kazimieras Ramonas, Zigmas Derkintis, Denas Masiulis, Romas Zubrickas ir vienintelė mergina – Gabrielė Jucevičiūtė.

„Klaipėda Cycling Team” komandos vadovas V. Šiugždinis pasidžiaugė, kad atsirado rėmėjų, patikėjusių projekto perspektyva.

„Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie didelį potencialą turinčios komandos. Norisi, kad talentingi vaikinai turėtų tinkamas sąlygas tobulėti, siekti gerų rezultatų ir vėliau papildyti profesionalų gretas. Džiugu, kad atsirado rėmėjų, palaikančių mūsų idėją. Esu įsitikinęs, kad komandos dviratininkai garsins savo miestą Klaipėdą ir Lietuvą”, – sakė Seulo olimpinių žaidynių čempionas Artūras Kasputis, kuris yra vienas „Ag2r La Mondiale” komandos sporto direktorių. Komandos pristatymą numatoma surengti vasario pabaigoje.

Į komandos pristatymą atvykęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas priminė Klaipėdos sporto istoriją, kurios šlovės puslapiuose daugybę metų mirgėjo dviračių sporto atstovai. Klaipėdoje buvo išugdyta planetos, Europos ir net olimpinių čempionų.

„Vargu ar kuri kita sporto šaka gali didžiuotis tokia trofėjų kolekcija, kokią yra iškovoję mūsų dviratininkai. Linkiu, kad „Klaipėda Cycling Team” būtų graži istorinė paraiška susigrąžinti turėtas dviratininkų miesto pozicijas. Jūs patys suprantate, kokia atsakomybė ir misija gula ant jūsų pečių”, – teigė Klaipėdos meras.

Netrukus jis pridūrė: „Kadangi būrys jaunų dviratininkų glaudžiasi po „Viesulo” sporto centru, linkiu, kad jūs su viesulu įmintumėte į Europos aukštumas”, – linkėjo V. Grubliauskas.

Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Daugiau skaitykite: http://www.ve.lt/naujienos/sportas/klaipedoje-suburta-perspektyviu-dviratininku-komanda-1535912/