Klaipėdieti, atiduok pagarbą valstybei rytoj Atgimimo aikštėje!

Mano mieli bičiuliai, kolegos ir bendražygiai,
Skaičiuodama antrąjį tūkstantmetį, Lietuva savo istorijoje turi daug svarbių ir reikšmingų datų, tačiau drįstu teigti, kad būtent Vasario 16 – oji galėtų būti ta ryškiausia gaire per daugiau nei tūkstantį metų nueitame Lietuvos kelyje. Ko gero tai net ne data ar viena iš jų, mano manymu tai tiesiog ryškiausias ir įtikinamiausias esminio tautos apsisprendimo sudėtingų istorinių aplinkybių kryžkelėje ženklas. Tikiu, kad tuo tiki daugelis mūsų, nepriklausomai nuo politinių ar religinių pažiūrų, vertybinių ar filosofinių nuostatų, jei esame Lietuvos valstybės piliečiais.
Tad linkiu gilaus ir prasmingo suvokimo mums patiems, ir ypač mūsų vaikams ir anūkams, kad tik deramai gerbdami savo valstybę, o ypač jos istoriją galime ne tik svajoti, bet ir kurti Lietuvą, dėl kurios nebūtų gėda žvelgiant būsimosioms kartoms į akis.
Už pamatinėmis vertybėmis stiprią valstybę ir laimingą, saugų ir sotų Lietuvos pilietį, gyvenantį laisvoje šalyje ir atsakingai besinaudojantį visomis piliečiui, visuomenei ir verslui užtikrintomis laisvėmis.
Nuoširdžiai,
Vytautas Grubliauskas""

Jau rytoj, vasario 16 d. 12:00 minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Savo buvimu Atgimimo aikštėje atiduokime pagarbą mūsų valstybei už jos išgyventą praeitį, puoselėkime jos stiprybę ir kurkime jos ateitį kartu!

Nuoširdžiai kviečiame Jus, Jūsų artimuosius ir bičiulius prisijungti ir vieningai paminėti šią mūsų valstybės šventę Atgimimo aikštėje. Tikėkime, nepamirškime ir auginkime savo šalį!

Klaipėdos liberalai